Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Sám proti mafii – kdo se koho bojí?

V pondělí 18. března večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Sám proti mafii.

Arkan Dragić je proslulý autor faktografického románu o srbské mafii Zemun. Od vydání své knihy žije v neustálém strachu o svůj život. Je nepřetržitě hlídán týmem bodyguardů, musí neustále měnit místo pobytu. Jediný, kdo mu v životě zůstal a kdo při něm navzdory všemu stojí, je jeho bratr Zvezdan. Arkan se navzdory všudypřítomnému ohrožení účastní knižního veletrhu v Praze, ovšem ani zde není před srbskou mafií v bezpečí. V hotelovém pokoji je na něj spáchán atentát, kterému sice se štěstím unikne, přesto při něm dojde k úmrtí. K případu je povolán tým majora Strouhala, který podle indicií začne nejdříve prošetřovat Arkanovi osobní strážce. Detektivové se postupně dostanou až k nájemnému vrahovi, ale stále jim není jasné, kdo ho ve skutečnosti objednal a kdo také měl být cílem v jeho zaměřovači.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *