Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Arleta představuje nový singl Wasted, který je jejím restartem

Po uvedení coveru písně Davida Kollera Čas nejde vzít zpátky pro osvětový seriál Adikts rapperka Arleta ukazuje opět novou tvář. Nyní spojila síly s raperem a producentem Badboy Berlinem a společně nahráli sérii čtyř tracků, v nichž odkrývá sílu svého hlasu. První z nich se jmenuje Wasted a již nyní je k dispozici na všech streamovacích platformách. Vyšel v distribuci vydavatelství RedHead music.

Singl Wasted je první autorskou novinkou po tvůrčí krizí Arlety. Zároveň je jejím pomyslným restartem, kdy více projevuje svůj hlas od dřívějšího temného šepotu. Zachovává si však hloubku textu i svůj sexismus. „Badboy Berlin mi v rámci vnímání vlastního zvuku velmi pomohl vydat se úplně novou cestou. Otevřel mi hodně nových možností, jak nahlížet na svůj vlastní hlas, jeho polohy i následnou prezentaci,“ chválí si spolupráci Arleta.

Wasted vznikl během čtyřdenního soustředění, kdy se Arleta a Badboy Berlin zavřeli do domácího studia. Přináší pozitivní atmosféru, která u Arlety není obvyklá. „Tak v půlce tvorby jsme si říkali, jestli vibe není až příliš happy. Jirka pravil, že potřebujeme nějaký temný moment. V následující minutě mi volala sestra, že právě nechali uspat mého poníka. Tahle informace nevyvolala zcela požadovaný výsledek, nicméně finální podoba se dle našeho názoru hodí na cesty autem, tágem, vlakem, prostě cesty životem. Nakonec přeci všechno bude oukej – existencialista, hédonismus, ale pořád zůstává jakási prchlivá naděje,“ popisuje rapperka. Song pak doprovází vizualizér, který připravila sama Arleta.

Foto: Romana Kovacs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *