Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

RAJSKÁ ZAHRADA: Barbora Sika v Kavárně co hledá jméno

Přichází doba, kdy se realita setkává se snem, barvy tančí s kontrasty a každodennost ožívá v surrealistické podobě. Kavárna co hledá jméno s hrdostí oznamuje výstavu “Rajská zahrada”, která představuje jedinečný pohled na svět skrze oči talentované umělkyně Barbory Sika.

Tato výstava, která probíhá od 20. března do 24. dubna 2024, je jakýmsi cestováním skrze nitro umělkyně, které odráží její kořeny plné uměleckého dědictví. Od ilustrací po abstraktní malbu na plátno, Barbora Sika přináší svůj umělecký vývoj do popředí. Její díla nejsou jen obrazy, jsou to brány do světa barev, textur a proměn přírody.

Barbora Sika je umělkyní, která umí propojit drsnost s něhou, hravost s vážností a každý její tah štětcem či sprejem vypráví příběh. Inspirací pro ni jsou barvy přírody, plynutí času a proměny, které se odrážejí v surrealistických krajinných scénách. Její tvorba přináší radost, ale také jemnou dávku melancholie a snění.

Důležitým aspektem výstavy je interakce s diváky. Ti jsou zváni k prožívání a objevování vlastních emocí a fantazií skrze díla Barbory Sika. Každý zájemce má možnost ponořit se do světa Rajské zahrady a nechat se unést na vlnách barev, kontrastů a snů.

Přijďte a připojte se k tomuto jedinečnému uměleckému zážitku. “Rajská zahrada” není jen výstavou, je to osobní výzva k prozkoumání nitra umělkyně a vlastních hranic výtvarného vnímání.

Autor: Barbora Sika
Kurátor: Kristína Kadáková
Termín výstavy: 20.3. – 24.4.
Vernisáž: 26.3. 2024 od 17:30
Místo: Kavárna co hledá jméno

Zdroj a foto: https://www.barborasika.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *