Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování🐣 Velikonoce

Stále více Čechů tráví Velikonoce v zahraničí

Velikonoční svátky a s nimi spojené volné dny využívá každý rok řada lidí k dovolené a čím dál častěji míří za teplem k moři. Počet prodaných dovolených CK Blue Style je oproti loňsku dvojnásobný. Nejvíce turistů směřuje tradičně do Egypta, ale zájem je také o dovolenou v Ománu a na Kapverdách. Letos jsou svátky o deset dnů dříve než v roce 2023, Velký pátek bude 29. března 2024 a Velikonoční pondělí 1. dubna 2024, školáci mají ještě jeden prázdninový den navíc ve čtvrtek 28. března 2024.

„Velikonoční dovolená se stává běžnou součástí našich životů a v posledních letech, po Covidu, je zájem o ni větší a větší. Už nyní víme, že letos vypravíme do tepla k moři dvojnásobek lidí oproti loňsku,“ říká Lucie Hasman, tisková mluvčí CK Blue Style. „Největší zájem je tradičně ze strany rodin s dětmi, které tvoří přibližně polovinu klientů, nicméně letos výrazně roste podíl takzvaných empty nesters, tedy lidí na vrcholu produktivního věku,“ doplňuje Lucie Hasman.

Naprostá většina zákazníků CK Blue Style, která je největší samostatnou cestovní kanceláří
v České republice, si dovolenou pořizuje až s několikaměsíčním předstihem. Tak mají jistotu široké nabídky hotelů a termínů a mohou čerpat výhody jako třeba děti zdarma, slevy na dospělé apod. Nejpopulárnější hotely bývají vyprodané dlouho dopředu.

„Kromě Egypta, který prodejům dominuje, budou během Velikonoc naši klienti na dovolené také například v Ománu, na Kapverdách či ve Spojených arabských emirátech, tedy ve stále oblíbenějších exotických destinacích s krátkou dobou doletu,“ upřesňuje Lucie Hasman.

CK Blue Style navíc spouští od 25. března do 1. dubna 2024 speciální slevovou velikonoční akci. Extra sleva na objednávku ve výši 1 000 Kč se bude vztahovat na všechny rezervované zájezdy z nabídky First a Last Minute, a to s termínem odletu v období od 1. května do 31. října 2024. Klienti budou moci slevu uplatnit při rezervaci online nebo u oblíbených prodejců.

Zdroj a foto: CK Blue Style

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *