Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Rozbije Form Factory Les Mills Day 2024 všechna očekávání? Podívejte se na program!

S blížícím se datem události zbývají pouze dva měsíce! Připravte se na akci, která vám odhalí nové horizonty fitness a zábavy. Form Factory Les Mills Day 2024, který se koná 8. června v CUBEX Centru Praha, slibuje nezapomenutelný zážitek plný energie, cvičení a zábavy. Ať jste zkušení nadšenci Les Mills programů nebo nováčci ve světě fitness, tato událost je pro vás!

Ale co vlastně je Les Mills? Jedná se o inovativní fitness programy, které od roku 1968 stojí u zrodu mnoha oblíbených cvičebních formátů, jako je například BODYPUMP™, BODYCOMBAT™ a BODYBALANCE™. Tyto programy oslovují lidi po celém světě svou efektivitou a zábavností. A Form Factory Les Mills Day není jen o cvičení, je to o životním stylu a objevování nových možností pro zdraví a kondici. Proto Form Factory každoročně pořádá jednodenní fitness party, která patří mezi nejunikátnější akce svého druhu.

“Naše lekce nejsou jen o hubnutí do plavek, ale především o cestě k našemu novému zdravějšímu „já“. Jde o objevení a posouvání vlastních hranic a zlepšování fyzické ale i psychické kondice. Zároveň nabízejí atmosféru a zážitky, které vás doslova pohltí. Každá lekce je unikátní, nabitá energií a motivací, která vám pomůže překonat sebe sama,” zdůraznil Tomáš Novák, regionální studio manažer Form Factory.

Co můžete očekávat na Form Factory Les Mills Day?
Připravte se na neuvěřitelné rozmanité lekce, které spojují to nejlepší z fitness světa. Od dynamických cvičení BODYPUMP po vzrušující BODYCOMBAT, od uklidňujících lekcí BODYBALANCE po nový tanec LM DANCE. Navíc se můžete těšit na bohatý program workshopů a inspirativních přednášek, kde se dozvíte více o osobním rozvoji s kluky z Brain We Are, výživě a relaxaci. Akce bude hostit také představení nových produktů od partnerů jako Samsung, L’Oréal a Maybelline. A na závěr dne si užijete afterparty s Djem.

Jak získat vstupenky?
Nezmeškejte šanci! Do akce zbývá posledních 296 vstupenek! Vyberte si z tří typů vstupenek – VIP, Premium a Standard, a získejte navíc exkluzivní dárky od partnerů události. Vstupenky jsou k dispozici na webu www.formfactory.cz/lmday nebo na https://goout.net/cs/form-factory-les-mills-day-2024/szavcsw/.

Připojte se na Form Factory Les Mills Day 2024 a zažijte fitness událost roku!

Zdroj a foto: Form Factory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *