Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Klenoty Aurum a Simona Krainová představují kolekci letních šperků Le Soleil

Inspirace sluncem, vůně léta a pocit příjemného mořského vánku. To vše představuje speciální kolekce Le Soleil, kterou navrhla Simona Krainová pro společnost Klenoty Aurum. Dostupná je v kamenných prodejnách i na eshopu od 10. dubna 2024.

Miluju léto a moře, takže nad konceptem kolekce jsem nemusela přemýšlet dlouho. Je to už moje druhá spolupráce tohoto typu s Klenoty Aurum a já jsem moc ráda, že se díky nim můžu dostat k takové tvůrčí práci,“ říká ke kolekci sama Simona. „Šperky jsem koncipovala tak, aby se hodily k letním outfitum i plavkám. Zároveň jsem chtěla, aby byly do jisté míry univerzální a aby svým nositelkám připomínaly léto kdykoliv a kdekoliv,“ dodává.

Podle majitele společnosti Klenoty Aurum Ronyho Loriho měla první Simonina kolekce prodejní úspěch: „Věříme, že letní kolekce ho ještě překoná. Šperky jsou nadčasové, srší z nich letní atmosféra a zároveň jsou dostupné širokému spektru zákaznic.“

Kolekce Le Soleil obsahuje šperky z kovu a z bílého a žlutého zlata. Jde o náhrdelníky, náramky, prsteny a náušnice s letními motivy, zejména motivem slunce. Najdou se v ní ale i milovníci minimalismu. Dostupná je od 10. dubna 2024 v e-shopu i kamenných prodejnách.

Zdroj a foto: Klenoty Aurum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *