Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Vedlejší účinky – nechtěná smrt?

V pondělí 15. dubna večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Vedlejší účinky. Zajímavostí je, že si v této epizodě zahrála Zuzana Kajnarová se svým manželem Romanem Říčařem, jenž v tomto díle ztvárnil roli psychiatra.

Netrvá to dlouho a také nová posila týmu Specialistů, kapitán Petr Hájek (Vojtěch Vodochodský), musí řešit případ, jenž má pro něj osobní rovinu. Dostane totiž anonymní vzkaz, že jeho bývalá spolužačka ze střední školy Sára Winterová byla zavražděna. Brzy zjistí, že je Sára opravdu mrtvá, ale oficiální verze tvrdí, že šlo o sebevraždu. Důvodem měly být její deprese z toho, že nedokončila lékařskou fakultu a nestala se úspěšnou lékařkou jako její otec Jan (Martin Zahálka). Petrovi se zdůvodnění nezdá a rozhodne se vše osobně prověřit. Například také u psychiatra (Roman Říčař), ke kterému jeho kamarádka docházela. Postupně tak za pomoci kolegů odhalí pravý důvod kamarádčiny smrti a také toho, komu stála v cestě.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *