Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Nový online pořad Půlhodinka s Renatou Czadernovou

Nový online pořad s názvem Půlhodinka startuje na Nově. Jedná se o publicistický formát, který zájemci najdou na webu nova.cz. Renáta Czadernová si do něj zve zajímavé hosty na půlhodinový rozhovor.

„Baví mě poznávat lidi i mimo jejich profese a na to ve zpravodajství nikdy není dost času,“ vysvětluje Renáta Czadernová, moderátorka nového pořadu„Mnoho z hostů znám osobně a dlouho, ale i přesto jsem se dozvěděla něco nového,” dodává Renáta Czadernová.

Rozhovory se tematicky budou odlišovat od podobných formátů. „S hosty se nebudeme bavit o jejich povolání, bude nás zajímat to, co mají za sebou v soukromém životě, čím si prošli nebo co je formovalo,“ vysvětluje dramaturgyně pořadu a šéfeditorka portálu nova.cz Michala Komrsková. „Na koho se mohou diváci těšit v prvních dílech? Na herečku a moderátorku, která se stala vyhledávanou tatérkou. Na divadelní a filmovou herečku, která napsala knihu o svém pobytu ve tmě. Nebo na moderátorku Televizních novin, která vzpomíná na náročnost terapeutické léčby. Že nevíte, o koho se jedná? Tak právě pro vás je nový pořad Půlhodinka, kde se tohle všechno dozvíte,“ doplňuje Michala Komrsková.

Podívejte se na: https://tv.nova.cz/porad/pulhodinka

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *