Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Vyletněte svoje nožky s ALPA Pedik

Nesprávné držení těla, stejně jako nevhodná obuv, vedou k nesprávnému rozložení tlaku na chodidlo a tím vzniku otlaků. V místech vysoké zátěže dochází k deformitám a zbytnění kůže, jejichž následkem je bolestivý pohyb a nesprávné držení těla.

Na místě je včasná prevence, tedy pravidelná péče o chodidla. Pokud se stane automatickou součástí každodenní hygieny, máte vyhráno a Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí.

ALPA Pedik-krém s včelím voskem, vitamínem E a panthenolem zabraňuje zbytnění pokožky a tvorbě otlaků na nohou. Díky jeho zvláčňujícím účinkům udržíte pokožku nohou pružnou a měkkou, a to i na silně zatěžovaných místech chodidel. A co navíc?  Nožky příjemně provoní.

Specialistou na otlaky a ztvrdlou kůži na nohou je ALPA Pedik ve formě balzámu.  Základem je bambucké máslo a včelí vosk s lanolinem, které vydatně promastí a změkčí zbytnělou kůži. Vitamín E pak urychlí hojivé procesy a regeneraci kůže v místech jejího popraskání.  Balzám použijte na noc, aby jeho působení bylo co nejdelší.

Cena Pedik krému na nohy je 38 Kč.
Cena Pedik balzámu na ztvrdlou pokožku je 59 Kč.

Pedik udrží nohy v suchu
V uzavřené obuvi se zapotí noha skoro každému, vlhko pak podporuje vznik bakterií a na problém je zaděláno. Plísně mají vlhko rády, rychle se rozšiřují a zbavit se jich není snadné.

Antiperspirant Pedik ve spreji udrží nohy v suchu a tím zabrání propocení obuvi i zápachu. Je účinnou prevencí proti kožním onemocněním nehtů i kůže a udrží vaše nohy ve zdravém prostředí.

Pedik je rychleschnoucí sprej proti pocení nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku-nejúčinnější látku s dlouhotrvajícím antiperspiračním účinkem. Omezuje nadměrné pocení a tím udržuje hygienu nohou i obuvi. S Pedikem zůstanou nohy v suchu a svěží.  Prodává se ve spreji za 77 Kč.

Zdroj a foto: www.alpa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *