Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Aktivní séra od FLORENTINE Cosmetics bohatá na přírodní zázraky v péči o pleť

Složení šetrné k přírodě, obaly respektující životní prostředí, přírodní ingredience, lokální značka – to je FLORENTINE Cosmetics, česká kosmetika založená aktivní a zvídavou ženou, mámou tří dětí.

Jako čerstvou novinku uvádí na trh antistress sérum I’M TIGER pro přetíženou pleť. Je ideální volbou pro ženy žijící v permanentním stresu, který se negativně projevuje na kvalitě jejich pokožky. Obsahuje nejsilnější antioxidant na trhu – astaxanthin. Tento životabudič je výrazně efektivnější než běžný vitamin E, umožňuje eliminovat volné radikály vně i uvnitř buňky, stimuluje tvorbu kolagenu, vyhlazuje vrásky a zvyšuje elasticitu pleti. Sérum vonící po pomerančích a vanilce dodá vaší pokožce svěžest, hydrataci a pružnost. Komplexní a unikátní složení pečuje o pleť a zbaví ji napětí nahromaděného z přemíry povinností, pracovních termínů či starosti o domácnost. Ať už je příčinou vašeho přetížení cokoliv, antistress sérum I’M TIGER se postará o to, abyste byla hýčkanou pro změnu vy sama.

Bestsellerem od značky FLORENTINE Cosmetics je anti-age sérum ONNA-BUGEISHA. Toto vysoce funkční sérum nese označení používané pro statečné ženské válečnice, které bojovaly po boku udatných samurajů. A že v tomto případě pojmenování nemůže být údernější. Sérum prokazatelně bojuje proti stárnutí pleti a jeho silně vyživující účinky jsou patrné již po několika aplikacích. Mezi čistě přírodní ingredience patří čínská houba tremella proslulá svými hydratačními a omlazujícími účinky. Další aktivní anti-age látky a extrakty působí proti vysušení pleti či pigmentovým skvrnám a výtažek z perel se postará o zdravý lesk. Voňavá BIO esence magnolie povýší váš každodenní pečující rituál na dokonalý relaxační zážitek.

Prodejní cena antistress séra I’M TIGER je 1500 Kč.
Prodejní cena anti-age séra ONNA-BUGEISHA je 1500 Kč.

Zdroj a foto: https://www.florentine-cosmetics.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *