Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Hlasujte pro svůj oblíbený kemp v anketě Kemp roku a oslavte 20 let Dokempu.cz

Právě dnes bylo zahájeno hlasování v prestižní anketě Kemp roku. Oblíbenou anketu pořádá platforma Dokempu.cz, která letos slaví své 20. výročí a vy můžete již 16. rokem dát hlas svému nejoblíbenějšímu kempu z České republiky i ze Slovenska. Vybírat budete z několika kategorií a ani letos nechybí možnost vyhrát ve slosování zajímavé ceny.

Kempování v Česku je stále oblíbenější díky své dostupnosti a rozmanitosti. Nabízí jedinečnou možnost úniku do přírody, přičemž kempy poskytují kvalitní zázemí a širokou škálu aktivit pro všechny věkové skupiny. Návštěvníci si cení zejména krásného prostředí, čistého vzduchu a pocitu svobody, který jim kempování přináší. Rostoucí nároky zákazníků, jako požadavky na nabíjecí stanice pro elektrická kola i elektromobily, moderní karavanová stání, kvalitní gastronomie, a řada dalších motivuje kempy k neustálému zlepšování svých služeb.

Platforma Dokempu.cz se za dvě desetiletí svého působení stala nezbytným zdrojem informací pro milovníky kempování. Její databáze zahrnuje stovky kempů s podrobnými recenzemi a hodnoceními od návštěvníků. Tento ročník je příležitostí nejen k ocenění nejoblíbenějších kempů, ale také k oslavě dvaceti let existence platformy, která výrazně přispěla k rozvoji kempovací kultury v Čechách a na Slovensku.

Zatímco v absolutním hodnocení se stal loni nejoblíbenějším kempem roku Autokemp Sedmihorky v Libereckém kraji, tak např. Kemp Velehrad, který se dva roky po sobě umístil mezi třemi nejlepšími kempy ve Zlínském kraji, byl opět oceněn jako nejoblíbenější kemp pro cyklisty. „Stále se snažíme naše služby vylepšovat a rozšiřovat. Naší poslední investicí bylo vybudování nových karavanových stání, což byla dobrá volba, kterou potvrzuje velký meziroční nárůst v poptávce.  Asi největší výzvou pro nás zůstává prodloužení délky pobytů,“ říká zástupce kempu Velehrad.

Dalším z tradičně oceněných je Kemp Branná v Jihočeském kraji, který si již několik let drží svou popularitu mezi vodáky. „Vodáci dnes vyžadují vyšší standard služeb, od hygienického zázemí po gastronomii. Už nestačí jen kadibudka a smažený sýr,“ vysvětluje s notnou dávkou nadsázky a úsměvem zástupce kempu Branná. Kemp se pravidelně umisťuje i v Top3 kempů ve svém regionu. V Branné to berou jako závazek neusnout na vavřínech a snaží se reflektovat i na zpětnou vazbu návštěvníků. “Nedávno jsme vybudovali 21 kompletně zasíťovaných karavanových stání a také lanový park. Tam si užijí zábavu nejen děti, ale i dospělí,“ dodává zástupce kempu. A další rozvoj plánují už i pro sezónu 2025. To by mělo dojít na instalaci nabíjecí stanice pro elektromobily, což je bezesporu další krok k modernizaci a vylepšení celkového komfortu pobytu.

Všichni se však shodují na tom, že nejdůležitější je kvalitní personál. Bez toho by v žádném případě nemohl být jakkoliv nádherný kemp úspěšný a zákazníky oblíbený.

Na webových stránkách ankety můžete vybírat z kategorií jako je např. rodinný kemp, kemp pro rybáře, vodáky či cyklisty, kemp pro firemní a skupinové akce nebo třeba i nejoblíbenější ekologický kemp a řada dalších. Soutěž probíhá až do 31. 8. 2024. Hlasující mají i tento rok šanci vyhrát atraktivní ceny včetně voucherů na outdoorové vybavení od Sportega, pobyty od Dokempu.cz nebo vouchery na pronájem obytného vozu od Campiri.

Dokempu.cz je přední platforma pro milovníky kempování, která letos slaví své 20. výročí. Nabízí databázi stovek kempů s podrobnými recenzemi a hodnoceními od návštěvníků, čímž usnadňuje výběr ideálního místa pro dovolenou. Každoročně pořádá anketu Kemp roku, kde mohou uživatelé hlasovat pro své oblíbené kempy a vyhrát zajímavé ceny. Platforma podněcuje zájem kempů, majitelů a provozovatelů o vylepšování služeb, sledování aktuálních trendů a výrazně tak přispívá k rozvoji kempovací kultury v České republice a na Slovensku.

Zdroj a foto: Kemp roku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *