Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

O trendy účesy, které odolají letnímu počasí, se postará Taft

Letním vlasovým trendům už pár let vévodí přirozenost a jednoduchost. Co to letos změnit, nechat se unášet uvolněnou letní atmosférou a zkusit něco nového? Ať už tedy dáte přednost divokým vlnám nebo ladnému culíku, s produkty Taft vydrží váš účes i v parném počasí celý den. Navíc díky systému HaptiQ zůstávají vlasová vlákna chráněná a pevná, a vy si tak budete moci nerušeně užívat radostí teplých dní.

V létě si především chceme užít každý prosluněný den. Při různých aktivitách ale můžeme mít pocit, že kvůli vedrům a vlhkosti je těžké udržet jakýkoliv styling vlasů. Proto je potřeba zvolit kvalitní produkty, které vlasy fixují a zároveň nezatěžují. S novou řadou Taft je takový úkol hračka. Ať už se rozhodnete pro rozpustilou zábavu na hudebním festivale, relax na příjemné dovolené nebo poklidný večer s přáteli, budete díky Taft okouzlující v každé situaci.

Pro dokonalý party look
Nezáleží na tom, kde se člověk nachází. Taft se totiž postará o dokonalý účes třeba na letním festivalu nebo party. Určitě se nebojte experimentovat a vykouzlit účesy, kterými podtrhnete svůj letní look. Pro nespoutanou zábavu se skvěle hodí účes plný kudrlinek, stačí na to kulma nebo nechat vlasy přes noc zapletené v copáncích. Výhodou tohoto účesu je, že kromě fixace nepotřebuje další složitý styling. S laky na vlasy Taft se o vlasy nemusíte bát, ani když se zrovna necháváte unášet rytmem oblíbených písní.

Na letních party zase budete za hvězdu s takzvaným mokrým lookem, pro který se skvěle hodí gely Taft. Jedná se o účes, při kterém vlasy vypadají jako mokré. Díky Taft je ale můžete nastylovat podle sebe a dodat jim úžasný lesk. Tento styl účesu se skvěle hodí pro krátké i dlouhé vlasy.

Chraňte své ladné vlnky
Pokud se ale raději držíte při zemi, můžete Taft použít pro uhlazené účesy nebo jemné vlnky. Skvěle funguje, když vlasy po umytí vyfoukáte fénem s difuzérem, který teplo rozprostře a vlasy narovná. Naopak pro udržení vlnek pomáhá vlasy při fénování namačkávat. Celý účes pak stačí znovu pouze zafixovat lakem na vlasy.

Produkty Taft v sobě spojují vysoký výkon pro fixaci se systémem HaptiQ. Ten pomáhá vytvářet mikrovazby uvnitř vlasových vláken. Navenek pak vlasy obaluje ochrannou vrstvou proti budoucímu poškození. Díky tomu zůstávají odolné i v letním vlhku nebo při vlnách veder.

Zdroj a foto: Henkel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *