Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Lenka Dusilová zve na svůj jediný pražský klubový koncert

Česká hudební ikona – zpěvačka Lenka Dusilová odehraje 9. října 2024 v Lucerna Music Baru svůj jediný klubový koncert letošního roku s kapelou v Praze a slibuje unikátní koncertní zážitek. Zpěvačka představí pražskému publiku svůj nový vizuální design, který ji i nadále bude provázet. Odráží její kreativní duši, nesmělost, ale i dravost. Vstupenky jsou již v prodeji.

Lenka Dusilová je známá svým nekonvenčním hudebním stylem a osobitým hlasem. V doprovodu své brilantní kapely ve složení Igor Ochepovsky (kytara), Jan Aleš (klávesy), Ondřej Hauser (baskytara), Michal „Michal Kolouch“ Daněk (bicí) a vokalistka Valerie Mood utváří unikátní působivou atmosféru a koncerty jsou hlubokým emocionálním prožitkem, který diváky doslova pohltí.

„Připravujeme s kapelou Lenka Dusilova BAND speciální hudební set. V průběhu večera zahrajeme starší osvědčené silné skladby z mého sólového repertoáru v úpravě současné kapely, ale hlavně i nové skladby, na kterých momentálně spolupracuji s mladými zajímavými spolutvůrci. Těmito skladbami otevírám moji novou hudební kontinuitu, zaměřující se na mezigenerační dialogy.  A věřte, že tímto krokem otevírám hodně velké hudební dobrodružství. Dalším důvodem, proč si koncert rozhodně nenechat ujít je samozřejmě současná silná hráčská sestava kapely Lenka Dusilova BAND pod vedením Igora Ochepovskyho. Můžete se těšit i na hosty, které Vám budeme postupně odrývat. Na tento speciální koncert se mega těším. Do Lucerna Music Baru se vracím asi po deseti letech.. Wow.. Věřím, že si tento večer užijete stejně jako my,“ láká Lenka Dusilová.

Lenka ve své tvorbě kombinuje prvky elektroniky, rocku, folku a experimentálních zvuků, přináší vždy něco nového a inspirativního. Koncert oslní také novým vizuálním konceptem, který Lenka postupně prozrazuje prostřednictvím nových promo fotek, grafických vizuálů či letních show. V Lucerně však vyústí v jednotný exkluzivní scénický zážitek. Za novým designem, kde hlavní roli hrají vrstvy, odvaha a moderní pojetí, stojí Studio Lars.

Předprodej vstupenek byl již zahájen, jsou k dostání v síti GoOut.cz a webových stránkách klubu.

FB událost: https://www.facebook.com/events/1175934443692328/

Foto: archiv L. Dusilové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *