Brutálně napadená Zelníčková: Vzali jí kost z vlastní brady!

Zpěvačka Veronika Zelníčková stále řeší následky napadení.

Když loni na konci července zpěvačku Veroniku Zelníčkovou brutálně napadl spolupracovník z kapely Anacreon, zažila nejtěžší chvíle svého života. Měla otřes mozku, natržené ucho, poraněnou hlavu a přišla o zub. Tato událost ublížila nejen psychicky, ale musela se dostat z těžkých zdravotních následků. Nyní podstupuje snad už poslední lékařské zákroky. Byla ji odebrána vlastní kost z brady a přenesena na místo, kam přijde nový zubní implantát.

Muzikálová herečka a frontmanka metalové skupiny Anacreon měla následkem těžkého boje o vlastní život otřes mozku, natržené ucho, poraněnou hlavu a také přišla o jeden zub. „Rozbil mi o hlavu půl litr a dvě lahve od piva. Mám na několika místech šitou hlavu. Pokusil se mě bezdůvodně zabít, a jediné co mě zachránilo, když sem se bránila, bylo to, že jsem ho kousla. Bohužel když se mi vyrval, vylomil mi tím přední spodní zub.“ popisuje útok zpěvačka. „O útoku jsem slyšel z médií a bylo mi Veroniky moc líto. Podle mého názoru se zub nevytrhl jen kousnutím. Myslím si, že to byl důsledek vícero úderů do hlavy. Muselo to být strašné, těžko si to někdo z nás umí představit.“ komentuje ošetřující zubní lékař MUDr. David Urie.

Veronika je neustále v plném pracovním procesu a chybějící zub jí velmi znepříjemňoval zpěv. Pokud zrovna nekoncertuje někde s kapelou, hraje a zpívá v divadle. Během léta bude také v divadle Hybernia, kde se denně uvádí muzikál Mamma Mia! „Bohužel nebylo možné mi dát implantát hned, protože mám úzkou čelistní kost a implantát je širší. Proto jsem musela na zákrok, kde mi tu kost nastaví a tím rozšíří. V divadle a u zpěvu mi to příšerně vadí. Doposud mám malý nasazovací zub, který si musím nalepovat. Vydrží nalepený zhruba 45 minut, a tak i během představení se mi stává, že se mi uvolní a zůstane v puse. Několikrát denně ho neustále nalepuji. A bohužel s ním mám dost zvučné sykavky, což u mojí práce není vítané, a dost lidí mě na to upozorňuje,“ řekla Veronika a dodala; „Není to lehký zákrok, musela jsem najít i nového zubního lékaře, který je na to vybavený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *