Dvojitá inspirace na letní koktejl: Jahody i kokosová voda!

Máte rádi koktejly? Vychutnejte si letní koktejly s Johnniem Walkerem.

Mix Frutila s Johnie Walker Red Label
Jahody v létě hrají naprostý prim. Bývají nejoblíbenější příchutí, ať už se jedná o jogurty, bonbóny nebo třeba i koktejly. Jejich nasládlá svěží chuť je nezaměnitelná a spolu s jemnými tóny whisky vás přenese do pohodové prázdninové nálady. Koktejl Mix Frutilla vám navíc nezabere skoro žádný čas. Stačí mít po ruce led, dobrou whisky a samozřejmě zralé jahody.

Co budete potřebovat: 
50 ml Johnnie Walker Red Label
120 ml jahodové dřeně
půlku jahody a citronovou kůru na ozdobení

Jak připravit: 
Připravte si ledovou drť a nasypte ji do poloviny sklenice. Přidejte whisky Johnnie Walker Red Label a jahodovou dřeň. Promíchejte a zasypte zbylou ledovou drtí. Před podáváním můžete koktejl ozdobit polovinou jahody a citronovou kůrou.

TIP:
Ledovou drť i jahodovou dřeň si snadno vyrobíte doma sami. Obojí zvládnete s pomocí výkonného mixéru. Pokud ale nemáte ani robota, nevadí. Led dejte do sáčku a rozbijte paličkou na maso, jahody rozmačkejte obyčejnou vidličkou.

Johnie Walker Red Label & kokosová voda
Kdo by neměl radost ze šumícího moře a nekonečných bílých pláží. Slaná voda poklidně omývá písečné břehy, sluníčko svítí na nebi bez mráčku a všude je cítit letní pohoda. Že jste už na dovolené byli? Nevadí! Pusťte si exotiku domů a namíchejte si koktejl ze sametové whisky a osvěžující kokosové vody. Sladké tóny kokosu drink neskutečně provoní, zlatavý alkohol dodá táhlou hedvábnou koncovku a vy si budete připadat jako na tropickém Karibiku.

Co budete potřebovat: 
50 ml Johnnie Walker Red Label
150 ml kokosové vody

Jak připravit: 
Koktejlovou sklenici vyplňte ledem. Následně přidejte správně odměřenou dávku whisky a dolijte kokosovou vodou. Pořádně promíchejte, aby se všechny chutě spojily, a podávejte.

Zdroj: Johnnie Walker

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *