Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityDěti

Hvězda Ulice, herečka Lenka Zahradnická, je maminkou! A má dceru…

Herečka Lenka Zahradnická s partnerem Michalem teprve předminulý týden pořídili kočárek a 17.8. už bylo miminko na světě. Děvčátko se jmenuje Jasmínka a přišla na svět ve 02:32. Partneři se při pořizování kočárku rozhodovali prakticky. Mají velkého psa s kterým rádi chodí na dlouhé procházky do lesa, a tak kvalitní sportovní podvozek byl jasnou volbou. Na prodejně v MyBabyStore jim doporučili kočárek Stokke Trailz.

„Děkujeme za ten zázrak! Je to Lvice,“ sdělila šťastná maminka. Termín porodu měla Zahradnická na konci srpna a s přítelem Michalem si užívali každého bezstarostného dne na chalupě. Společně si občas zajeli do města vyřídit nejdůležitější a rychle zase na venkov. Naposledy jsme je přistihli, jak si vybírají kočárek. Oba často a rádí tráví volno v terénu, a tak potřebují i sportovní kočárek. Při hereččině výšce to také není jednoduché, ale díky tomu měli jasný výběr.

Na prodejně v MyBabyStore jim byl doporučen kočárek Stokke Trailz, který je jako jeden z mála na trhu určen pro vysoké postavy a základna kočárku disponuje robustním podvozkem. V kombinaci s celkovým odpružením a velkými nafukovacími koly, zvládne jakýkoliv terén. Návrat na televizní obrazovky Lenka zatím neplánuje, ostatně jako nic ve svém životě. „Uvidíme, jak mateřství budu zvládat a podle toho se vše bude odvíjet. Je to ta nejdůležitější životní role a tu nechci uspěchat,“ říká Lenka Zahradanická. „Líbí se mi Stokke filozofie o trvalé udržitelnosti a souladu s přírodou. Už se moc těším na procházky s naším psem Fáňou a miminkem,“ doplňuje herečka. Pohlaví miminka netajila, partneři sami nevěděli a to ne proto, že by nechtěli, ale proto, že na ultrazvucích nebylo dostatečně vidět.

Vysočanská prodejna MyBabyStore nabízí kompletní sortiment značek Stokke, Bugaboo a Maclaren. Zajišťují servis čištění kočárků, pronajímají kočárky a zapůjčují přepravní tašky na kočárek. „V MyBabyStore věříme, že produkty, které s dětmi každý den používáte, by měly být kombinací skvělého designu, pokrokových funkcí, odvážných řešení, ale zejména výtečné kvality, funkčnosti a jednoduchosti používání. Nabízíme výrobky, které jsou unikátní, moderní a podtrhují charakter,“ říká Marek Ruscher.

Stokke se specializuje na ergonomická řešení s dlohodobou životností. Stejně jako ostatní kočárky Stokke, i Trailz nabízí vysoký posez pro dítě a umožňuje tak bližší kontakt. Prostorný a vodě odolný nákupní koš pojme všechny nezbytné věci, které na výlety do přírody budete potřebovat. Na podvozek Stokke Trailz nasadíte hluboké lůžko, autosedačku a později sportovní sedačku. Hluboké lůžko má pevnou matraci potaženou vysoce kvalitní látkou v kombinaci s vynikající cirkulací vzduchu. Autosedacka Stokke iZiGo Modular by BeSafe má integrovanou sluneční stříšku, která ochrání miminko před slunečními paprsky. Isofixová základna zaručí jednoduché nacvaknutí autosedačky. Sportovní sedačku lze nastavit po či proti směru jízdy. Nastavitelná opěrka nohou umožňuje dítěti, aby si do kočárku později lezlo samo. Sluneční stříška je vybavena ventilací a kšiltem pro lepší ochranu před slunečními paprsky. Opěrku zad je možné upravit až do 5 různých poloh. Jednoduché skládání usnadní každodenní používání a transport. S kočárkem Stokke Trailz zažijete pohodlnou jízdu na všech nerovnostech.

Zdroj: www.mybabystore.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *