Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníDětiZábava

Multižánrový festival v pohádkovém areálu

Rozlučte se s prázdninami stylově, na velkém nejenom hudebním festivalu v německém Einsiedelu poblíž Görlitz, jen hodinu cesty z Liberce.

Obří pohádkový areál plný atrakcí pro malé i velké, dřevěných hradů, domů na stromech, prolézaček či bludišť se od 1. do 3. září promění ve spektakulární festival. Těšit se můžete na netradiční hudební produkce na 16 pódiích, vystoupení pouličních divadel či akrobatů a mnohdy až bláznivé soutěže, jako je plavba po Nise v obrovském mlýnském kole, jízda na kulatých lyžích či „pozemní famfrpál“. Děti mohou hledat poklady, lézt po stromech, sledovat pohádkové boje a ještě mnohem víc.

Přijet můžete buď na den, nebo třeba na víkend – ubytování se nabízí v romantických apartmánech v korunách stromů, ale k dispozici je i rozlehlý autocamp se vším vybavením. Vstupenky zakoupíte na místě. Akce začíná již ve čtvrtek 31. 8. v 17 hodin a trvá až do neděle.

 

Vstupné:
Dospělí: 35 EUR/den (slevy na vícedenní vstupenky)
Děti do 12 let: 9 EUR/den (slevy na vícedenní vstupenky)
Děti do 4 let: zdarma

Zdroj: www.kulturinsel.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *