Tajné fotky nové hvězdy Tváře Jana Kopečného: Zazpívá si v show snad krále?

Unikly první fotky hvězdy pořadu Tvoje tvář má známý hlas! V tomto kostýmu hvězdu Tváře Jana Kopečného ale v televizi neuvidíte. Jde totiž o zkoušku z divadla! Podívejte se, jak mu to sluší v dobovém kostýmu jako králi Ludvíku XIV.

Zpěvák Jan Kopečný, který bude jedním ze soutěžících v další řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas,  zapózoval a předvedl se nám v dobovém kostýmu. Ačkoli se televizní soutěž zatím nevysílá, mohli jsme se přesto zúčastnit natáčení. Tentokrát se však nejednalo o natáčení televizní soutěže, ale o natáčení projekcí do připravovaného muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou, kde zpěvák ztvární titulní roli krále Ludvíka XIV. A jak si změnu na krále a natáčení užíval?

„Natáčení bylo celodenní, nejdříve jsem prošel maskérnou, kde mi maskéři na obličej lepili strniště, protože nyní chodím v civilu dohladka oholen. Celý proces v maskérně trval zhruba půl hodiny. Na další obrazy mi byl nalepen knír. A protože mám své vlasy dlouhé, tak nebudu muset v představení nosit paruku,” svěřil zpěvák, který je nyní pracovně velmi zaneprázdněn. Svůj čas tak v současné době zpěvák dělí mezi natáčení soutěže a zkoušky muzikálu Muž se železnou maskou v Divadle Broadway. V roli krále Ludvíka XIV. se bude od listopadu alternovat například s Davidem Gránským.

Foto Divadlo Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *