Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebritySoutěž

Soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky na Štefana Margitu do Lucerny!

Štefan Margita (61), Peter Nagy (58), Vašo Patejdl (62), Pavol Hammel (68) nebo Peter Cmorik (37) – to je jen zlomek zpěváků, kteří zamíří 2. října 2017 na pódium pražské Lucerny. Někteří v Praze vystoupí po dlouhých letech, pro řadu zpěváků to bude premiéra. A vy můžete být u toho! Jak na to? Jednoduše. Pošlete nám mailem správnou odpověď na následující otázku:

Manželkou operního pěvce Štefana Margity je:

a) Helena Vondráčková

b) Hana Zagorová

c) Petra Janů

Správnou odpověď zasílejte do 30. září 2017 na mail soutez@tojeseznace.cz. Do předmětu uveďte SOUTĚŽ MARGITA. Dva výherci obdrží po 2 volných vstupenkách do Lucerny na stání.

A o co půjde?

Na pódiu Mekky pražských hudebních sálů se 2. října 2017 sejdou pouze slovenští zpěváci napříč hudebními žánry a to v takovém složení, v jakém se podle vlastních slov interpretů ještě nepotkali ani Slovensku. „Koncert Slovenští muži vrací úder“ je vlastně odezvou na velmi úspěšný loňský koncert s názvem Slovenské divy v Praze. Pro slovenské interprety to bude takový megaslovenský Silvestr v Praze a příležitost zazářit společně před českým publikem. Někteří ze slovenských interpretů si v Lucerně zazpívají po 10, 20, 30 i 40 letech dlouhé pauze a někteří z nich zde budou mít možnost si zazpívat vůbec poprvé, což výrazně zvyšuje atraktivitu projektu,” vysvětlil zpěvák Martin France, hlavní producent koncertu. France zároveň prozradil, že na diváky čeká jedno velké a milé překvapení, ale to se samozřejmě diváci dozví až na koncertě

Megakoncertem budou provázet moderátorské legendy České televize  Marie Tomsová, Marie Retková a Hana Heřmánková, které budou mít na sobě šperky v hodnotě několika milionů  korun, které byly vytvořeny speciálně pro tuto příležitost ve šperkařství JK Jitka Kudláčková Jewels. V tomto složení se moderátorky potkaly na jednom pódiu naposledy v předrevolučních Silvestrech.

Vstupenky je možné zakoupit od 490 – 1290 Kč v sítích Ticketpro. “Navíc jsme se rozhodli ve spolupráci s nadačním fondem Muži proti rakovině věnovat 100 korun z každé prodané vstupenky na konto boje proti rakovině prostaty. Peníze budou použity na preventivní programy spojené s bojem s touto zákeřnou nemocí,” dodal France.

Výherkyně: Irena Z., Praha. Gratulujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *