Souboj muzikálů Sestra v akci a Madagaskar: Jak to šlo Noidovi v kajaku?

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, a tak i zkoušky muzikálů, které mají premiéru na podzim, jsou v plném proudu. Přímo ze zkušeben si tak odskočili herci z muzikálů Sestra v akci a Madagaskar, aby si užili skvělé sportovní odpoledne. A stálo to za to! V lanovém centru v areálu OPT PLAY Zdiměřice se proti sobě postavila čtveřice z muzikálu Sestra v akci v čele s Václavem Noidem Bártou a z Madagaskaru vedená Michaelou Bábor Noskovou. A vrhli se do boje.

Zdolat lanové centrum se neukázalo tak snadné, jak se zdálo. I zkušeným a vysportovaným zpěvákům, jako je Vašek Noid Bárta, dalo pořádně zabrat. Nakonec si s ním ale poradili v osmnáct minut kratším čase, než tým z Madagaskaru.

Sestra v akci prostě vyhrála na celé čáře. Tedy alespoň v lanovém centru. V dalších disciplínách už to tak slavné nebylo.

Sice o fous, ale přece jen v nohejbalu a plážovém volejbalu byly úspěšnější borci z muzikálu Madagaskar, takže sláva vítězům, čest poraženým! I když by se mohlo zdát, že tento fakt mohl někomu zkazit výsledný dojem ze setkání, nebylo tomu tak a všichni si, i díky sponzorům Vinařství Vajbar, Alkohol.cz, Žebírkov.cz, Japek s.r.o., Pekárna Kabát, Sodastream a Stablecam užili zbytek dne opravdu měrou vrchovatou!

Foto Hudební divadlo Karlín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *