Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Fenomén depilačních pásků aneb jedním pohybem k dokonalosti

Chcete své obočí vytvarovat jediným pohybem do perfektního oblouku? Chcete se zbavit chloupků, které se objevují mimo linii vašeho obočí, na horním rtu, nad kořenem nosu nebo v uších? Se speciálně tvarovanými depilačními pásky andmetics se studeným voskem je na těchto místech odstraníte rychle a jednoduše!

“Jediné, co ucítíte, je mírné zaškubnutí – a nežádoucí chloupky budou odstraněny i s kořínkem. Ve srovnání s jejich vytrháváním pinzetou je to nejen výrazně rychlejší, ale i mnohem pohodlnější,” říká známá stylistka Andrea Lehner, majitelka rakouské značky andmetics, která se více než 20 let profesionálně zabývá stylingem vlasů a make-upem slavných osobností a svými radami přispívá i na blog o stylingu a módních trendech www.pohodarky.cz. Správně upravené obočí však považuje za jednu z nejdůležitějších věcí, jimiž dokážeme na druhé na první pohled zapůsobit.

Tajemství studeného vosku
“Důležité je, aby obočí působilo naprosto přirozeně, ale zároveň mělo perfektní tvar. Lidé si s jeho úpravou často nevědí rady, a proto jsme vyvinuli depilační proužky a další kosmetické přípravky, které jim to maximálně usnadní,” dodává Andrea Lehner s tím, že tajemství depilačních pásek Andmetics (ať už na obočí či jiné partie) je ve správném tvaru a použití studeného vosku. “Studený vosk je lépe snášen a je příjemnější než teplý vosk, nebo vytrhávání jednotlivých chloupků pinzetou. Takto jsou chloupky odstraněny i s kořínkem a upravené obočí tak vydrží po dobu čtyř týdnů.”

Depilační proužky na domácí použití:
Obočí upravené za pár sekund
Andmetics depilační pásky na obočí se přizpůsobí každému tvaru obočí a zajistí snadno a rychle jeho dokonalý tvar, to znamená perfektně vytvarovaný oblouk, kdy ⅔ směřují nahoru a ⅓ dolů. Právě tento poměr dodá podle stylistů vaší tváři výraz a dokonce může omladit celý obličej. Nechtěné chloupky – světlé i tmavé – odstraníte účinně a důkladně jedním rychlým trhnutím, a to už od kořínku. A pozor: při současném barvení slouží proužky jako šablona. Obsah balení: depilační pásky na 4 použití (vždy pro obě oči a oblast kořene nosu), 4 ošetřující ubrousky po depilaci. Andmetics depilační pásky na obočí pořídíte v provedení pro ženy či pro muže na www.andmetics.cz za 249 Kč. A tady je návod, jak na to:
1. Kůže musí být čistá, suchá a zbavená mastnoty, jako ochranu použijte pudr.
2. Táhněte pásky od sebe, abyste získali jeden proužek pro pravé a druhý pro levé oko.
3. Umístěte pásek pod obočí tak, aby strana s jednou tečkou byla na začátku obočí na vnitřní straně oka a strana se dvěma tečkami na vnější straně. Páska by měl být umístěna vodorovně. Přitlačte pásky pevně a rovnoměrně, aby se vosk spojil s nežádoucími chloupky.
4. Vypněte kůži na vnějším okraji obočí. Rychle strhněte pásku proti růstu chloupků.
5. Odstraňte zbytky vosku pomocí přiloženého ubrousku se zklidňujícím účinkem.
Stejně postupujte při depilaci obočí nad kořenem nosu.

Uši bez chloupků
Andmetics Ear Wax Strips jsou depilační pásky na uši pro muže, které jsou uzpůsobeny křivkám a dutinám uší. Zaručují precizní a přesné odstranění chloupků bez zbytečného podráždění kůže. Chloupky jsou odstraněny i s kořínkem, účinně a důkladně. Tato domácí aplikace je přitom velice snadná a bezpečná. Koupíte je na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Sexy rty
S andmetics Lip Wax Strips vás již nebudou obtěžovat žádné chloupky nad horním rtem! Tyto depilační pásky na horní ret pro ženy odstraňují všechny nežádoucí chloupky snadno a rychle. Depilační páska může být použita doma, aplikace je snadná a bezpečná. Je perfektně tvarovaná pro použití na horní ret, na rozdíl od tradičních čtyřhranných pásek. Chloupky jsou odstraněny účinně a důkladně, bez zbytečného podráždění kůže. Koupíte je na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Zdroj: www.pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *