Frontman Chinaski Michal Malátný: Vrátí se do První republiky. A bez kapely!

Po letní pauze se na velkém pódiu konečně zase objeví frontman kapely Chinaski, Michal Malátný, který ale tentokrát vystoupí bez své kapely. Michal totiž bude exkluzivním hostem na oslavě prvních narozenin big bandu s názvem Original Vintage Orchestra, a to 2. října v pražském Lucerna Music Baru.

Michal svojí kapelu neopustil, s tou pilně zkouší na jejich připravované podzimní turné. Nemohl ale odolat velkému překvapení, které si pro něj Petr Kroutil připravil. Napsal mu speciální cover verzi oblíbené písně Každý ráno, kterou Michal na těchto narozeninách představí.

Pod taktovkou zkušeného hudebníka Petra Kroutila, který bude zpívat, hrát na saxofon a klarinet, se Lucerna Music Bar promění do doby první republiky. „Mám velkou radost z našich vzácných hostů a šíleně se těším na pořádnou swingo-punkovou párty! Jsem také zvědav, jak se budou líbit naše nové písně, “ dodává nadšeně Petr. Pozvání na oslavu ve stylu filmu Velký Gatsby přijala i popová a muzikálová zpěvačka Kate Matl, která s touto ojedinělou formací i vystoupí. Dále se na jevišti objeví country zpěvák František Nedvěd mladší. Na scéně nebude chybět ani režisér Jiří Vejdělek, který bude tento ansámbl moderovat.

Kateřina Mátlová alias Kate Matl se prosadila v pop music hlavně v zahraničí. V Německu navázala spolupráci se světově známým hudebníkem dýdžejem BoBem, kterého provázela na jeho turné jako hlavní zpěvačka. Kate přesto nezapomíná na české kolegy a ráda, když má čas, navštěvuje jejich vystoupení. S kapelníkem Kroutilem se Kate zná již z minulosti, a také Jiří Vejdělek, který celou show režíruje i moderuje, je jejím oblíbencem. „Těším se na úžasnou atmosféru, jako vždy. Také jsem dlouho nezpívala s tak profesionálním a uvolněným orchestrem. Takže garantuju všem příchozím nezapomenutelné zážitky z celého večera, “ říká s úsměvem na tváři Kate. O tom, že to bude opravdu velkolepá akce, svědčí i fakt, že se na jednom pódiu sejdou různé hudební žánry. Jeden z našich nejlepších saxofonistů Petr Kroutil, country zpěvák František Nedvěd mladší, popová zpěvačka Kate Matl, český zpěvák Michal Malátný, ale i swingová hvězda z Los Angeles Chuck Wansley a další.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *