Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Kdo se účastnil otevření butiku Save My Bag? Sestava ze Sexu ve městě!

Elegantní kabelka MISS značky Save My Bag je nepřehlédnutelná. Na svět přišla v roce 2013 v italském Bergamu a od té doby se podívala téměř do celého světa. Nově je k dostání také v Praze, a to v butiku Save My Bag ve Slovanském domě na Příkopě 22. Vyberte si velikost, která se hodí k vašemu životnímu stylu nejlépe.

Kabelka MISS má nadčasový vzhled, nadchne každou ženu, podrží ji při každé příležitosti a v každém počasí. K dispozici je ve čtyřech velikostech. 

MISS Weekender je natolik veliká, že do ní sbalíte věci na celý den nejenom pro sebe, ale i pro své děti či partnera. Nabízena je ve 20 různých barevných variantách. Velikost 440 x 400 x 200 mm, váha 614 gramů, cena od 2 550 Kč do 3 350 Kč.

MISS ¾ se hodí pro aktivní den, kdy s sebou potřebujete mít věci jak do práce, tak odpoledne na cvičení. A místo zůstane i na teplejší šálu, pokud si vyrazíte po cvičení na zaslouženou večeři. Nabízena je ve 24 různých barevných variantách. Velikost 395 x 340 x 190 mm, váha 480 gramů, cena od 2 300 Kč do 2 800 Kč.

MISS je standardně veliká kabelka, kam se pohodlně vejde notebook a všechny drobné nezbytnosti, které aktivní žena přes den potřebuje. Nabízena je ve 40 různých barevných variantách. Velikost 340 x 290 x 180 mm, váha 380 gramů, cena od 2 000 Kč do 2 250 Kč.

MISS Petite, roztomilá malá varianta ikonické kabelky, vhodná třeba na večer nebo romantickou schůzku. Nabízena je ve 40 různých barevných variantách. Velikost 260 x 230 x 130 mm, váha 210 gramů, cena od 1 900 Kč do 2 150 Kč.

Výhodou kabelek Save My Bag je tkanina, ze které se šijí. Poly-Fabric s vlákny Lycra® je totiž superměkká směs, která je lehčí než neopren, je vysoce odolná a nenáročná na údržbu. Majitelka se tedy nemusí bát nevítaného znečištění, tašku lze pohodlně vyčistit či vyprat. Pro ty, které mají rády originální vzhled kabelky, je možné přikoupit kontrastní ozdobný pásek BOW ve 12 různých barvách a mít tak jedinečný vzhled tašky Save My Bag, který podtrhne osobnost majitelky. Velikost 210 x 18 mm, hmotnost 20 gramů, cena od 450 do 550 Kč.

Save My Bag – z úpatí Alp do celého světa
Historie značky Save My Bag se začala psát celkem nedávno v líbezném Bergamu, historickém městě na úpatí italských Alp. Na konci roku 2013 založili manželé Valentina a Stefano Agazziovi společnost Comun Nuovo, které se doslova povedlo podrobit si celý svět – denně se v ní ušije 1500 kusů kabelek, aby pokryla poptávku.

Název značky Save My Bag (Chraň mou tašku) je odvozen z materiálu, z něhož se originální kabelky vyrábějí – tkaniny Poly-Fabric s vlákny Lycra®. Původně sloužil k výrobě nepromokavých ochranných obalů na luxusní kabelky. Jenže pak si Valentina a Stefano všimli jeho vynikajících vlastností a rozhodli se z něj šít originální tašky. Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra® je totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Ikonickou kabelkou značky Save My Bag se stal model MISS, který je nabízen ve více než čtyřiceti barevných kombinacích a několika různých velikostech. Je celosvětově registrovaným designem v současném, ale zároveň hravém stylu a má jedinečnou inovativní konstrukci. Díky ní bude její majitelka nejenom šik po celý den, ale i připravená na jakoukoli situaci. Protože do kabelky MISS se jí vejde vše, co bude během dne potřebovat.

Kabelky Save My Bag jsou stoprocentně navržené a vyráběné v Itálii, zosobňují pravou italskou dokonalost a eleganci, díky nimž dosáhly světového úspěchu. Kromě obchodů v Itálii, ve Španělsku a ve Francii najdete Save My Bag třeba v Singapuru, Sydney, Istanbulu, Mexiku, Tokiu či nejnověji v Kuala Lumpur. V roce 2016 vyrobila značka Save My Bag 300 tisíc kabelek, v roce 2017 očekává 40procentní nárůst.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *