Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Ondřej Ruml posílá vzkaz: “Přijďte se obejmout a usmířit!”

Před připravovaným koncertním turné One Man Show, během kterého zavítá zpěvák Ondřej Ruml za svými fanoušky do deseti měst po celé republice, chystá také netradiční happening spojený s natáčením nového videoklipu k písni „Štěstí zdraví aneb Tak trochu vánoční píseň“. Realizovat se bude ve středu 4. října od 15 hodin na Střeleckém ostrově.

Ve vánočním videoklipu vystoupí vedle Ondřeje Rumla také jeho fanoušci, které pozval prostřednictvím sociálních sítí. Účast není omezena. „Hlavním tématem videoklipu bude usmíření objetím. Rádi bychom k natáčení vyzvali zejména lidi, kteří mezi sebou mají nevyřešené věci. Ve videoklipu s vánoční tematikou by si odpustili a na důkaz usmíření se při natáčení objali, podali si ruce, políbili se,“ říká Ondřej Ruml. Natáčení se uskuteční za každého počasí.

Zpěvák Ondřej Ruml vydal na konci loňského roku sólové album Nahubu, které je unikátní v tom, že v něm nebyl použit žádný hudební nástroj. Se skladbami z nového alba spolu s dalšími světovými hity vystupuje zpěvák v tzv. One Man Show. Díky pozitivním ohlasům na album i ojedinělé koncerty uskuteční Ondřej Ruml na konci roku 2017 sérii koncertů pro širokou veřejnost – Ondřej Ruml One Man Show Tour Nahubu 2017. Podzimní koncertní šňůra odstartuje 1. listopadu v Kolíně a následovat budou vystoupení v Písku (2. 11.), České Lípě (4. 11.), Ostravě (6. 11.), Českých Budějovicích (9. 11.), Uherském Brodě (15. 11.), Jablonci nad Nisou (20. 11.), Mnichově Hradišti (23. 11.), Praze (27. 11.), Brně (28. 11.) a Klášterci nad Ohří (13. 12.).

Zdroj: www.ondrejruml.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *