Zpěvačka Hanna Pekhart má nový klip! Je mou intimní výpovědí, prozradila. Koukněte na video…

Zpěvačka Hanna Pekhart se po delší odmlce, ukázala opět na veřejnosti, a to rovnou ve velkém. Ve středu 27. září pokřtila v pražské restauraci Caffè Dell’Artista svou novou píseň “Temná rána”. Hanna na samotném začátku večera šokovala příjezdem v luxusních autech se svými třemi kmotry: tanečním mistrem Vlastimilem Harapesem, zpěvačkou Nelou Žákovou a houslistou Michaelem Hejčem. Poté, co vystoupili z vozů, které zajistila společnost Mini Point, zůstali  v obležení fotografů a přítomných hostů. A sklidili dlouhý potlesk!

Hanna si v tento večer oblékla velice originální a extravagantní šaty z dílny návrhářky Eriky Příhodové. Večerem provázel moderátor Vlasta Vébr a navodil přátelskou atmosféru. Program zahájil houslový virtuóz Michael Hejč skladbou „Vltava“. Mimo něj ale vystoupila i druhá kmotra Nela Žáková, která zaujala svým skvělým podáním písně “Nafrněná”. Jako milí hosté zazpívali i zpěvačka Alice Konečná, Tereza Novotná a Mäel Eugène.

V hlavní části programu Hanna představila svůj nový singl. „Píseň jsem nejprve napsala v angličtině. Ale protože má velmi hluboký text a je mou intimní výpovědí, chtěla jsem ji interpretovat i českému publiku“, prozradila. Singl pokřtili nejen kmotři včele s Vlastimilem Harapesem, ale také čestný host, Monika Štiková, a v neposlední řadě i zpěvaččin manažer a vizážista Sebastian Dejmek a producent Paolo Ottimo.

Hosté byli naprosto uneseni z pohoštění, které jim připravila restaurace Caffè Dell’ Artista, společně s italskou vinotékou Nicole Pavlov. Nechyběly ani dárečky od společnosti iDirection. Na večírku se objevili i další hvězdní hosté, jako například zpěvák a skladatel Jarek Šimek, zpěvačka Marie Pojkarová, travesti umělkyně TiFannyBiGest, známý fotograf Jiří Jírů, nebo vizážista Ivan Malejovský. Můžeme se těšit na další překvapení, které již Hanna připravuje se svým manažerem Sebastianem Dejmkem. Novou píseň s názvem „Temná rána“  si již nyní můžete poslechnout na YouTube!

Foto: Mairián Juskanin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.