Stříbrná SuperStar Eliška Rusková a kapela Realita vydali videoklip k singlu Hurikán

Mladá talentovaná zpěvačka a stříbrná finalistka SuperStar 2018 Eliška Rusková se fanouškům hlásí s další novinkou. Tentokrát spojila síly s kapelou svého přítele Martina Dufka a společně natočili klip k singlu s názvem Hurikán. Ten se odehrává v Americe 30. let a zrcadlí vzestupy i pády milostného vztahu dvou mladých lidí.

„Píseň není radostná a romantická, jak mnozí očekávají. Hurikán představuje přesně to, co jsme prožili,“ prozrazuje o námětu singlu i vztahu s frontmanem Reality mladičká zpěvačka, která kromě SuperStar zazářila například na obří show Leoše Mareše v pražské O2 aréně.

Klip režíroval Radim Věžník, který je podepsán i pod videoklipy mnohem známějších kapel jako Mirai nebo Slza. Námět Hurikánu se však zrodil v hlavách zpěváka Reality Marthyho a kytaristy Daniela Hudčeka, kteří ho společně s Radimem Věžníkem dotáhli do finální podoby a zasadili do období, kdy USA zachvátila Velká hospodářská krize. „Jsem člověk, který si hodně zakládá na estetické stránce, oba máme rádi módu této doby. Chtěli jsme vyjádřit určitou ladnost a eleganci v kontrastu s dnešní počítačovou dobou,“ upřesňuje Marthy.

K vydání společného songu nabádali fanoušci Elišky i Reality delší dobu. „Náš vztah byl kvůli sociálním sítím od začátku hodně vystavován veřejnosti. Když se nás na to fanynky ptaly, odpovídal jsem, že všechno má svůj čas a nijak jsem nechtěl Elišce zasahovat do jejího tvůrčího procesu,“ vysvětluje dál Marthy s tím, že správný čas přišel až poté, co s kolegou Danielem produkovali několik zpěvaččiných připravovaných singlů. „Najednou jsme s Eliškou zjistili, že nás psaní spolu docela baví,“ doplnil zpěvák.

A zdá se, že Hurikánem spolupráce zdaleka nekončí. „S klukama jsme nedávno začali připravovat ještě vánoční song a po Novém roce chci vydat další singly z mé dlouho připravované desky,“ doplnila mladá zpěvačka. Pozadu v autorské tvorbě není ani Realita, která loni pokřtila debutovou desku Private show a z v pořadí druhého alba už zveřejnila několik singlů.

Zdroj a foto: archiv skupiny Realita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.