Užijte si speciální únikovku a unikněte ze spárů King Konga

Pamatujete na domorodce z Ostrova lebek, na nějž se vydává filmová výprava ve filmu King Kong? Pokud ano, tak jistě víte, že padnutí do jejich spárů se v podstatě rovná smrti. Tajemnou atmosféru zajetí na skrytém a pověstmi opředeném ostrově uprostřed Tichomoří můžete nyní na vlastní kůži zažít i vy. V Praze totiž vznikl exkluzivní projekt, který vás přenese právě sem. Ale nezapomeňte, na únik ze zajetí máte s přáteli či rodinou pouze jednu hodinu!

Temná jeskyní kobka, planoucí pochodně, lebky, kosti i celí kostlivci, to celé opředené pralesními liánami. To vše spoluvytváří atmosféru divošského zajetí, do nějž vás přenese unikátní limitovaná edice únikové hry Únik ze žaláře, King Kong. Vydejte se jejím prostřednictvím spolu s vašimi blízkými na nezapomenutelnou cestu do neznámých končin, které měly dříve patřit bájnému lidoopovi.

Americká televizní stanice AMC se spojila s předním českým provozovatelem únikových her The Chamber a vytvořila jedinečný projekt, který všem návštěvníkům umožní zažít atmosféru legendárního filmu King Kong. Hra byla spuštěna již v pátek 19.10. a všem zájemcům a fanouškům bude otevřena po dobu jednoho měsíce.

Vydejte se s filmovým štábem na ztracený ostrov
Ve hře se stanete součástí filmové výpravy, která se vydala točit film na zapomenutý Ostrov lebek, kde měl kdysi žít gigantický lidoop nazývaný Kong. Při hledání ideálních kulis pro natáčení filmu však nejenže zjistíte, že Kong stále žije, ale padnete do zajetí divokých domorodců, kteří na ostrově žijí a často právě jemu rituálně obětují živé. A těmito obětmi jste se nyní stali i vy. Jste uvězněni a připoutáni v kobce plné kostí, lebek a pralesního porostu, z níž se musíte dostat. Bubny už duní, přípravy na obřad vrcholí. Máte jednu hodinu na to, abyste se pomocí chladné hlavy a logického myšlení dostali odsud pryč. Zvládnete to?

Rychle pryč!
Koncept únikových her vznikl v roce 2007 v Japonsku, odkud se v roce 2011 pak rozšířil na všechny světové kontinenty. Jejich princip je jednoduchý. Hráči, zde v maximální počtu 6 osob, jsou uzamčeni v místnosti, z níž se musí během časového limitu dostat ven. Musí dobře prozkoumat celý prostor, najít v něm různé stopy, indicie a vyřešit sérii nejrůznějších hádanek i logických úkolů, použít důvtip, být šikovný a týmově spolupracovat. The Chamber, partner projektu, je největším a nepopulárnějším provozovatelem těchto her v Čechách. Jejich provedení se vyznačuje především vysoko rozpočtovým zpracováním a technologickou vyspělostí.

Televizní stanice AMC si pro fanoušky filmu připravila nejen lahůdku v podobě originální únikové hry, ale i samotný film v několika reprízách. Film i jeho atmosféru si tak můžete snadno připomenout. Poprvé bude film na televizní stanici AMC odvysílán v sobotu 28.10. od 20:30.

Zdroj: AMC 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.