Nová pečující řada vlasové kosmetiky inspirovaná tajemstvím přirozené krásy

Pokud jde o krásu a zdraví, stále více lidí sází na sílu přírody. Oblíbená značka vlasové kosmetiky Schauma proto nyní přichází s novou pečující řadou Nature Moments, která nabízí hned několik voňavých variant:  Levandule & Provensálské bylinky, Medový elixír & Olej z opuncie mexické, Olej ze středomořských oliv & Aloe Vera, Šťavnaté maliny & Slunečnicový olej. Nabízí receptury nabité výtažky 100 % původu, jež neobsahují žádné silikony ani umělá barviva.

Jsou proto k vlasům maximálně šetrné, a přitom účinné. Jejich výborná snášenlivost s pokožkou byla také prověřena speciálně vytvořenými dermatologickými testy  a navíc, šampony jsou pH neutrální k pokožce – pro přirozeně krásné, silné vlasy od kořínků ke konečkům. Příroda je doslova plná pokladů, které jsou prospěšné nejen našemu zdraví, ale pomáhají také zvýraznit naši přirozenou krásu. Značka vlasové péče Schauma nyní přichází s novou pečující řadou Nature Moments inspirovanou přírodou. Nabízí několik variant pro různé typy vlasů.

Řada Schauma Nature Moments Medový elixír & Olej z opuncie mexické se svojí vyživující recepturou se skvěle hodí pro oslabené a křehké vlasy. Olej z opuncie mexické je známý tím, že je bohatý na vitamíny a mastné kyseliny. Medový elixír je na druhé straně vzácným pokladem přírody, oceňovaný ve světě kosmetiky pro své výživové a posilující vlastnosti po celém světě. Receptura řady Honey Elixir & Olej z opuncie mexické posiluje vlasovou strukturu, poskytuje vlasům základní výživu, a chrání je před dalším poškozením. Pro přirozeně silné a krásné vlasy od kořínků ke konečkům.


Řada Schauma Nature Moments Olej ze středomořských oliv & Aloe Vera
je perfektní pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Olej ze středomořských oliv je dobře známým tajemstvím krásy k získání hebkých, hloubkově vyživených vlasů, zatímco aloe vera je bohatá na aminokyseliny, vitamíny A a C, kyselinu listovou, což z ní činí přirozený zdroj mládí. Receptura řady Mediterranean Olive Oil & Aloe Vera udržuje pod kontrolou krepatění vlasů, snižuje jejich poškození a brání budoucímu roztřepení konečků. Pro uhlazené a zdravě vypadající vlasy od kořínků ke konečkům.

Řada Schauma Nature Moments Levandule & Provensálské bylinky nabízí odlehčenou recepturu vytvořenou speciálně pro jemné vlasy bez objemu. Šampon čistí, aniž by vlasy zatěžoval, takže vlasy vypadají plněji a objemněji. Levandule a provensálské byliny se již po staletí používají ke zkrášlovacím rituálům k posílení přirozené síly vlasů a jejich dobrého zdraví, a zároveň poskytují příjemnou vůni.

Řada Schauma Nature Moments Šťavnaté maliny & Slunečnicový olej byla vytvořena pro barvené vlasy. Chrání barvu vlasů, vyživuje je a obnovuje okouzlující lesk. Šťavnatá malina je jednou z nejznámějších lesních plodin, je známá svými čistícími vlastnostmi a přidává vlasům lesk. Slunečnicový olej je všeobecně známý jako vyživující látka.

Portfolio Schauma Nature Moments:
Oslabené a křehké vlasy
 Šampon Schauma Nature Moments Medový elixír & Olej z opuncie mexické  (250 ml/400 ml) – 64,90 Kč/84,90 Kč
 Balzám Schauma Nature Moments Medový elixír & Olej z opuncie mexické (200ml)  64,90 Kč
Neposlušné vlasy s roztřepenými konečky
 Šampon Schauma Nature Moments Olej ze středomořských oliv & Aloe Vera  (250 ml/400 ml) – 64,90 Kč/84,90 Kč
 Balzám Schauma Nature Moments Olej ze středomořských oliv & Aloe Vera (200 ml)  64,90 Kč
Jemné vlasy bez objemu
 Šampon Schauma Nature Moments Levandule & Provensálské bylinky šampon ( 250 ml/400 ml) – 64,90 Kč/84,90 Kč
Barvené a melírované vlasy
 Šampon Schauma Nature Moments Šťavnaté maliny & Slunečnicový olej 250 ml/400 ml –  64,90 Kč/84,90 Kč
 Balzám Schauma Nature Moments Šťavnaté maliny & Slunečnicový olej (200ml) 64,90 Kč

Zdroj: Henkel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.