Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Agáta Prachařová je po porodu ve formě. Vybírá zimní oblečení a syna chce učit na snowboardu!

I když je v plném proudu podzim, nic to ale nemění na tom, že se kvapem blíží nová lyžařská sezona. Toho jsou si vědomé i Lucie Králová Šlégrová, Eva Perkausová a čerstvá maminka Agáta Hanychová. A právě poslední jmenovaná se už nemůže dočkat, až vyrazí na zasněžené svahy.

Agáta Prachařová porodila sice teprve před měsícem, už je ale v jednom kole. Začala znovu učit na Mezinárodní konzervatoři a jako milovnice zimních sportů si dokonce nenechala ujít slavnostní otevření butiku s luxusním zimním oblečením značky Bogner. Hlavně, už se nemůže dočkat, až se svými dětmi a manželem Jakubem vyrazí na hory, ačkoliv si je vědomá, že s novorozeným miminkem to bude obtížnější. „Na zimu se moc těším, jenom nevím, jaké budeme mít s Jakubem služby u kočárku, protože Kryšpín už také jezdí. Podle mě ale Kuba bude chtít stát u kočárku, pít svařák a já budu jezdit s Kryšpínem,“ prozradila Agáta.

Ta si letos dala za úkol naučit Kryšpína jezdit na snowboardu. „My jsme byli oba snowboardisti, ale Kuba teď přesedlal na lyže, aby mohl jezdit s Kryšpou. Ale já teď chci učit Kryšpina na snowboard. S Kryšpinem je to ale trošku o stresu. Když před tebou jede šestileté dítě, nehlídáš jenom jeho, ale i všechny kolem něj, aby to něj někdo nenarazil,“ vysvětlila Prachařová, která se nebojí, že by ji lidi odsuzovali, že se tak brzy po porodu znovu vrátila do práce.

„Já myslím, že u mě to lidi vnímají jinak. Mně psali ošklivé reakce na to, že chci cvičit. To se řešilo hodně. Ale co se práce týče, tak lidi ví, že bych doma nevydržela, takže mi nikdo nic ošklivého nepíše. Hlavně mám Miu neustále u sebe, protože co dvě hodiny ji kojím. Ono to nejde, že bych odjela na dlouho. „Já nejsem typ matky, která by dokázal být doma, ale neodsuzuju matky, které ano. Vlastně jim to i závidím. Protože to musí být pohoda být neustále s dětmi. Já bych to nezvládla,“ vysvětlila Agáta s tím, že o dcerku je dobře postaráno.„Mám stejnou chůvu, kterou jsem měla na Kryšpína a hlídala i Kordulku. Ta se mnou jezdí do školy, kde hlídá v kabinetu a já o přestávkách kojím. Teď je s malou doma, protože ji nebudu tahat do obchoďáku,“ uzavřela.

Opačný vztah k horám má Lucie Králová Šlégrová. Ta na rozdíl od Agáta začala lyžovat až po dvacítce a k tomuto zimnímu sportu moc nepřilnula. „Jelikož pocházím poměrně z chudších poměrů a lyže pro nás byly nadstandard, nikdy jsem jako dítě nelyžovala. Poprvé jsem na nich stála až v jednadvaceti letech. Tehdy jsme jeli do Rakouska a na těch širokých sjezdovkách mi to strašně šlo. Pak jsem se vrátila do Čech a šla jsem lyžovat k nám na sever Čech a na tom úzkém kopečku jsem záhy lyžovat zapomněla. Bylo to tak strašné, že mě to tenkrát odradilo,“ prozradila Šlégrová. Letos by to ale ráda znovu zkusila. A to kvůli svým synům. „Starší syn jezdí na snowboardu a mladší by chtěl lyžovat, tak jsem se zařekla, že s tím mladším půjdu do školičky a nechám se naučit znova,“ vysvětlila Lucka, která si do luxusního butiku Bogner v OC Chodov přišla porozhlédnout po lyžařské výbavě. Kromě lyžařské výbavy ale musí svým dětem pravidelně kupovat hokejovou. Ačkoliv je má se svým prvním manželem Zdeňkem Kaufmannem, ti se vzhlédli v Jiřím Šlégrovi, kterého si vzala před dvěmi lety. A Lucka pro to má jednoduché vysvětlení.

„Moje děti poznaly mého současného manžela v době, kdy Ríšovi byl jeden rok a Robíkovi tři roky. Kluci ho začali vnímat jako hokejovou legendu, takže velmi brzy pochopili, jaký dělal za sport a vzhlédli se v něm. Já jsem si sice nepřála, aby hráli hokej, doufala jsem, že alespoň jeden z nich bude hrát na hudební nástroj, zatím se mi to ale nedaří. Vyzkoušeli tenis, fotbal, golf, plavání, ale upnuli se k hokeji. Záměrně je nebudu odrazovat. Mají ode mě podporu,“ dodala Šlégrová.

Na první sněhové vločky se už těší i Eva Perkausová, která je podle svých slov zdatnou lyžařkou. „Zimu miluju, protože jsem vášnivá lyžařka a troufnu si říct, že jsem na nich dobrá,“ prozradila Eva, kterou lyžovat naučil ještě její otec, se kterým nyní nemá moc dobrý vztah. „To bylo ještě v době, kdy ještě v rodině fungoval,“ vysvětlila moderátorka primáckého Top Staru. Ta jako vášnivá lyžařka dává na rozdíl od jiných celebrit přednost funkčnímu oblečení před výstavním. „Vím, že se třeba do Špindlu jezdí předvádět, ale já jsem tam ještě nikdy soukromě nebyla. Nebudu to ale kritizovat, protože je dost možný, že tam někdy vyrazím a ocitnu se přesně v této společnosti,“ smála se Eva.

Foto: Bogner Chodov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *