Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

#TENISKOLOGY3 otřáslo OD Kotva

Pokud jste v pátek či sobotu 20. a 21.10. 2017 zadali do Uber aplikace destinaci OD KOTVA, řidič se vydal najisto! Věděl totiž přesně kam a proč máte namířeno. Obchodní dům, který největší sneaker event střední Evropy ubytoval na 2 dny pod svou střechu, jakoby se znovu narodil. Výtahy, které vyvážely návštěvníky do šestého patra, které stejně jako páté bylo ještě o prázdninách plné maličkých, veřejnosti nepřístupných kanceláří, se téměř nezastavily. Celkem nahoru vyvezly 7.548 milovníků tenisek.

Na třech patrech o celkové rozloze kolem 4 000 m2 se pořadatelům podařilo vměstnat sneaker market, velkou stage, ale i digitální zónu, basketbalové hřiště, několik barů, tetovací salón či tělocvičnu. Návštěvníci si mohli prohlédnout výstavu, která mapovala historii tenisek napříč časem i komunitami, které je milují, poslechnout si v the Mag studiu každý den více než 11 talks se zajímavými osobnostmi a tvůrci. A nebo třeba navštívit americkou univerzitu a tak se naučit o sneakers ještě trochu víc. Influenceři učili milovníky tenisek, jak je správně zachytit na fotografie a následně postovat na sociální sítě, vyprávěli své inspirativní příběhy, vystupovali na pódiu ale i v jednotlivých showroomech, anebo s vámi zašli na drink. Nakupovat mohl každý až do deseti hodin večer, kdy již zbytek OD Kotva potemněl a svítila jen horní patra TENISKOLOGY.

Svá vystoupení si na pódiu užilo přes 30 umělců z různých konců hudební či taneční scény. Nechyběly Klára Vytisková & The Pop, Emma Smetana, Annet Charitonová či slovenská raperka Aless. DJ Wich, Dalyb, Viktor Sheen, Smack či Mladej Moris ženskou sílu vyrovnávali statečně. Duo VR/Nobody pak uvedlo své nedávno vydané album Proud. Na hlavní stage se 8x během dvou dnů zrodilo taneční vystoupení přímo z výstavy, kterou pořadatelé nachystali a sneakers jste tak mohli vidět rovnou v akci. Nechybělo republikové finále ve freestyle rapu, jehož vítěz zamíří rovnou mezi světové špičky. Celkem jste si mohli užít 25 hodin programu a vše poslouchat na Rádiu Spin, které po celou dobu z akce vysílalo živě!

Sneaker market kromě obchodů nabídl i vybrané kousky několika lokálních sběratelů, soutěže, obrazy či populární resell market s exkluzivním zbožím. Nechyběly ani další doplňky a fashion – ta díky Bibloo Concept Store zabrala letos více než polovinu 4. patra. Kdo neměl odvahu na hand poke tetování, mohl vyzkoušet alespoň marbling, který mu ozdobil ruku duhovými barvami až po loket. A pokud pánové hráli s profesionály na hřišti basket, dámy mohly navštívit beauty či hair studio.

Dva celé dny nakupování, aktivit a show zakončila jedna velká after party, která trvala až do ranních hodin a díky níž ožila i střecha a teresa obchodního domu. Jedinečný výhled na noční Prahu je z 6. patra budovy prostě cool!

 O TENISKOLOGY
Za vznikem TENISKOLOGY stojí Fabrice Biundo a Yemi A.D., milovníci sneakers. Ze zahraničí znali prodejní markety jako je Sneakerness nebo Sneakercon a v Česku jim něco podobného chybělo. Na druhou stranu se chtěli i bavit a udělat zkrátka něco víc. Tak k prodeji bot vymysleli i nadstavbu v podobě velkých showroomu značek, show, aktivit a party. Jejich cílem je přivést ke kultuře tenisek i jiné lidi než jen sneakerheads, a vysvětlit jim, co za tím bláznovstvím do bot vlastně je.

Festival TENISKOLOGY získal hned dvě ceny na Czech Event Awards 2016, a to za nejlepší veletrh / výstavu a nejkreativnější koncept eventu. Letos se event nominoval mezi finalisty na mezinárodní soutěži Best Event Awards v portugalském Portu, kde bude v polovině listopadu usilovat o nejlepší výsledek.

FB: https://www.facebook.com/teniskology/?fref=ts
IS: https://www.instagram.com/teniskology/

Zdroj: www.teniskology.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *