Užijte si stylovou letní pohodu se značkou Dedoles!

Tak to má fakt šťávu! Svoje oblíbené vzory ponožek teď můžete na léto vyměnit za horkou letní novinku: veselé pantofle, které si zamiluje snad každý. Osvěžte si teplé letní dny veselým designem našich pohodlných pantoflí. Hodí se na pláž, k bazénu, ale i na procházku městem. Zaručujeme, že všude, kde se v nich objevíte, bude veselo. Vybírejte z velikostí 36 až 45 a veselých letních vzorů. Rychle, dokud jsou v e-shopu.

Dedoles, veselé pantofle, materiál: PVC, cena od 349,- Kč

Naše veselé letní portfolio doplňujeme o skvělé žabky se zábavnými motivy. Dobře se v nich větrá noha a díky svému jedinečnému a originálnímu designu v nich zazáříte při každé příležitosti. Díky svému materiálu jsou velmi odolné a pro vaše nohy jen to nejlepší. V kterých se tak asi vyberete k vodě?

Dedoles, veselé žabky, materiál: 100% polyester, cena od 249,- Kč

A naši kreativní designéři zašli ještě dál a mysleli na všechno. K dokonalému letnímu outfitu potřebujete předse i plavky. Vybírejte z neotřelých motivů a krásných barviček. Dámy mají na výběr krásné plavky v celku, na kterých se hezky vyjímají navržené vzory, nebo kratší verze bikin pro opálená bříška. Vytvořte si svou vlastní kombinaci. Nejenže zkrášlete svou postavu, ale budete se v nich cítit maximálně pohodlně a originálně, všude kam zaplavete. Teď už jen vybrat ty nej.

Dedoles, veselé dámské plavky vcelku, materiál: 85% polyester, 15% elastan, podšívka: 100% polyester, cena od 819,- Kč.

Pozor! Pozor! Ve vodě jsou žraloci! Jako jenom – na plavkách. Žraloci jsou převážně mořskými predátory, obývají většinu rozlohy moří a oceánů. Navzdory zajímavému vzhledu těchto tvorů by se s nimi však málokdo chtěl setkat tváří v tvář. Ty na plavkách nikomu neublíží. Jsou vyrobené z polyesteru, díky čemu jsou tak lehké a prodyšné.

Dedoles, veselé pánské plavky, materiál: 100% polyester, cena od 679,- Kč

Letní dny plné pohody vám přeje Dedoles!

Zdroj a foto: Dedoles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.