Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Tři návody na slavnostní účesy kterými oslníte!

Blíží se období firemních večírků, vánoční svátky a také plesová sezona, na všechny tyto události byste si také měly připravit slavnostní outfit. Jeho korunou jsou vlasy. Kadeřnice z nového salonu Color Lounge by KLIER, který byl otevřený v OC Chodov, vám poradí 3 návody na krásné účesy, díky kterým budete hvězdou večírků či plesů.

Účes číslo 1: Drdol pro rebelky
1. Ani dámy s podstřihem vlasů se nemusí vzdát drdolů. Naopak tento střih může krásně vyniknout.
2. Vlasy rozdělíme na několik částí a připneme je pinetkami. Oddělíme ofinu, zadní partie vlasů sepneme do culíku a vrchní partie připevníme sponkami. Vrchní vlasy by měly být oddělené asymetricky.
3. Pokud máme podstřižené vlasy, uhladíme je hřebem.
4. Pro tento účes využijeme hřebínek do vlasů s připevněnou vycpávkou a upevníme jej nad culík.
5. Natupírujeme vrchní část vlasů a pramen po prameni je položíme přes hřebínek s vycpávkou. Pro snazší úpravu a práci s jemnými vlasy použijeme vlasový pudr.
6. Vlasy uhladíme.
7. Prameny z vrchní části hlavy obtočíme kolem culíku a zafixujeme je sponkami.
8. Jednotlivé prameny netočíme kulmou.
9. Natočené prameny můžeme lehce natupírovat.
10. Postupně je připevňujeme vlásenkami, pomocí kterých získává drdol požadovaný tvar.
11. Do drdolu připevníme všechny vlasy.
12. Poté natupírujeme ofinu a za uchem ji připneme k drdolu.
13. Ofinu opět připevníme vlásenkami a natočíme tak, aby vlásenky nebyly vidět.
14. Finální drdol je hladký a vynikne také podstřih vlasů.
15. Do účesu můžeme připevnit i ozdoby.

Účes číslo 2: Slavnostní zapletený cop
1. Vlasy rozdělte na 3 části.
2. Z vrchní části vlasů zapleťte cop, který bude základem účesu.
3. Zbylé prameny natočte pomocí kulmy do loken.
4. Natočený pramen protáhněte horním otvorem v copánku.
5. Tímto způsobem postupně protahujeme další prameny.
6. Pro snazší práci můžeme použít plastovou jehlu s očkem, která nám protahování pramenů ulehčí.
7. Prameny protahujeme copánkem až do konce.
8. Můžeme stočit i více pramenů dohromady, protažené prameny neutahujeme, naopak nám jde o to, aby vznikl nadýchaný účes.
9. Účes dotvarujeme pomocí vlásenek, aby „nevyskakovaly“, je dobré jeden konec vlásenky zahnout
10. Finální účes zalakujeme, na ples můžeme do vlasů zaplést i korálky nebo květinu.

Účes číslo 3: Drdol pro kratší vlasy
1. Ani dámy, které nemají vlasy do půl pasu, nemusí rezignovat na slavnostní účesy.
2. Vlasy rozdělíme a připevníme pomocí pinet.
3. Spodní část vlasů natočíme pomocí kulmy po pramenech do malých loken.
4. Lokýnky připevníme pinetami k temeni hlavy
5. Uvolníme vrchní pramen vlasů a přeložíme jej přes zapinetkovaný základ.
6. Vrchní část vlasů narovnáme pomocí žehličky na vlasy, konečky podtočíme pomocí žehličky na vlasy, aby byly tvárnější.
7. Vlasy připneme sponkou.
8. Vrchní část vlasů rozdělíme pomocí vlásenek na jednotlivé prameny a přelakujeme.
9. Na boční straně oddělíme prameny a zapleteme copánek.
10. Copánek zapleteme i z druhé strany hlavy.
11. Copánky spojíme a přichytíme pinetami.
12. Drdol zalakujeme.
13. Vyjmeme pinety, které oddělovaly prameny na vrchní části hlavy.


Color Lounge by KLIER – Nový kadeřnický salon, který zaujme designem i službami
Společnost Frisör Klier je největší sítí kadeřnických salonů v České republice s dlouhou tradicí. V letošním roce slaví již 20 let na českém trh a k dvacátým narozeninám si nadělila krásný dárek. Nový luxusní salon, který se svým designem a portfoliem produktů vymyká ostatním salonům této značky. Color Lounge je designový salon, který byl otevřený v říjnu letošního roku v nově zrekonstruovaném Centrum Chodov.

Nový salon byl výzvou a také dárkem k 20. narozeninám společnosti
Nový salon Color Lounge byl pro společnost KLIER výzvou, kterou museli zvládnout realizovat v poměrně krátkém časovém úseku. „Byli jsme osloveni obchodním centrem, zda umíme postavit ještě luxusnější salon, než jsou námi provozované dva koncepty na českém trhu – KLIER a CUT&COLOR. Od samotného nápadu po realizaci uběhlo 10 měsíců.  Byla to zábava, zažili jsme ale i náročné momenty – každý detail v salonu byl důkladně promyšlen a téměř každý prvek vyroben na míru. Ale dokázali jsme si, že umíme postavit salon i na míru,“ říká Tereza Benátčanová marketingová manažerka společnosti FRISÖR KLIER správní s.r.o. “Záměrem bylo postavit salon, který svým vzhledem bude zapadat do nově otevírané části obchodního centra. Salon, který nebude genderově vyhraněný, salon minimalistický, přesto útulný, salon, který bude splňovat trendy dnešní doby, kterým je otevřený a přehledný vstupní prostor, současně bude zachováno soukromí zákazníka. Myslím, že tohle vše se nám podařilo,“ doplňuje Tereza Benátčanová. Salon Color Lounge rozšiřuje portfolio služeb, které salony KLIER v Čechách nabízejí již 20 let. Nový salon je tak dárkem, který si společnost ke svému výročí nadělila.


Neotřelý designový prvek: 8 kilometrů řetízků
Na první pohled zaujme designové řešení, stěny salonu jsou pokryté černými řetízky, které připomínají pramínky vlasů, pokud by se tyto řetízky spojily, měřily by dohromady 8 kilometrů! „Řetízky jsou přímou reminiscencí k vlasům, jako média, se kterým se zde pracuje. Celý prostor jsme navrhli v neutrálních tónech, aby nijak neovlivňoval barevné vnímání nových účesů i barev. Tomu jsme podřídili i tonalitu osvětlení. Jediným výraznějším akcentem v jinak černobílém prostoru je použití měděných prvků, jako jsou police, recepce, či kování u vestavných skříní. Pracovní plochy u recepce a kadeřnických míst jsou vyhotoveny v masivním dubovém dřevě, které je zateplujícím kontrastem k mědi a zároveň příjemným materiálem v rámci haptiky,“ říká designér Roman Vrtiška, jehož studio design salonu navrhovalo.

Salon pro náročného zákazníka
Salon Color Lounge je primárně určen pro náročného zákazníka. Tomu je přizpůsobena nabídka sužeb i produktů, s nimiž se v salonu pracuje nebo je možné si je zde zakoupit. V designových poličkách nového kadeřnictví se nabízí ta nejluxusnější vlasová kosmetika, která je v současné době na trhu. Produktům v péči o vlasy vévodí značky Paul Mitchell, Oribe či Kérastese. Paul Mitchell je kultovní značkou, která v Color Lounge zastřešuje také barvící systém. Do salonu Colour Lounge je možné objednat se na vybranou hodinu, nebo se svěřit do rukou proškoleného personálu bez objednání.

Zdroj: Frisör Klier

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *