Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Hana Gregorová v nemocnici! Moje psaní ji nepoložilo, hájí se Koptík

Stres posledních týdnů se podepsal na zdraví Hany Gregorové. Včera musela být náhle převezena do jedné z pražských nemocnic kvůli celkovému vyčerpání organismu. A není se čemu divit, takový stres, kterému musela čelit, to by ustál málokdo. Informoval o tom jako první TOP STAR televize Prima. Hana Gregorová leží v nemocnici. V posledních týdnech toho na ni bylo moc a zkolabovala. Zdroj z jejího okolí TOP STARu potvrdil, že herečka na tom teď není zdravotně dobře.

„Herečka je už dva měsíce, poté co rázně ukončila vztah se svým přítelem, kvůli drogové eskapádě, pod neustálým tlakem. Snaží se ji kontaktovat nepřímo přes sms, nebo přímo před jejím domem i bytem,“ řekla TOP STARu televize Prima blízká přítelkyně herečky.  Na zdraví herečky se měly také údajně podepsat nové poměry v divadle Radka Brzobohatého. Hana Gregorová se po čtrnácti letech rozhodla najít divadlu jiného majitele, jenže s novým vedením se nepohodla. „V červnu divadlo předala nové ředitelce s nadějí, že bude dál vzkvétat. Nové vedení se ale rozhodlo na základě anonymních mailů plných pomluv a lží, ukončit s Hankou spolupráci se slovy, že kazí morální kredit divadla,“ řekla TOP STARu televize Prima blízká přítelkyně herečky.

Proti nařčení se ale hned ohradil Ondřej Koptík na sociální síti. “Žádný moje psaní HG nepoložilo je to nesmysl a hovadina,” napsal na Facebook. “Jestli je v nemocnici tak bych to přičítal jejímu zdravotnímu stavu a spoustě léků co bere. Na tlak, na spaní, na uklidnění, na krev,” dodal Koptík.

Foto Facebook O. Koptíka, video FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *