Kamila Nývltová křtila kalendář a ukázala dokonalou postavu. Koukněte na její odvážný model!

Slavnostní křest nástěnného kalendáře Kamily Nývltové pro rok 2018 proběhl v poslední říjnový den a opravdu se bylo na co dívat, i co poslouchat. Stylové prostory Luxembourg Plaza, ozdobené žhavými zpěvaččinými fotografiemi, nafocenými na africkém kontinentu, přímo praskaly ve švech. Na akci moderované Leošem Marešem nechyběly známé tváře, významní hosté ani média.

V květnu tohoto roku odletěla Kamila se svým týmem do egyptského Marsá Alam, kde kromě fotek pro kalendář vznikl také videoklip k písni napsané Pepou Vojtkem „Příběh“. CHAPLY RZBLZ, režisér videoklipu, také zdokumentoval celý pracovní pobyt v Egyptě a video z backstage v premiéře zhlédli hosté slavnostního křtu kalendáře. A viděli také opravdu dost z Kamily, která opět předvedla svou luxusní postavu. Tvrdě na sobě pracuje pod vedením svého přítele, a může si tak dovolit sexy overal s odhalujícím dekoltem, jakým oslnila všechny hosty večera.

 

Kalendář si lze objednat na webových stránkách Kamily. „Mám obrovskou radost z toho, kolik lidí se mnou přišlo oslavit uvedení kalendáře a všem, kdo k jeho vzniku dopomohli, ještě jednou děkuji,“ usmívá se Kamila, které stále zůstává její přívětivý šarm pravé mladé dámy, i když jedna z nejkrásnějších zpěvaček českého showbusinessu rozkvetla do sexy bohyně a bez problémů by se uživila i jako modelka. „Už se těším, až společně pokřtíme mé nové CD, právě vznikající ve spolupráci s Pepou Vojtkem,“ dodává Kamila a její početní fanoušci se skutečně mají také na co těšit.

Kamilinu krásu si mohli všichni přítomní vychutnat nejen naživo, ale také z projekce videí a vystavených fotografií, přímo vyzařujících neobyčejnost a exotiku. Svůj dlouho očekávaný kalendář pokřtila půvabná zpěvačka společně se zpěvačkou Leonou Machálkovou, stylistou Samem Dolcem, vlasovým stylistou Danielem Bočkem a generálním ředitelem Cestovní kanceláře Čedok JUDr. Janem Koláčným. Nezapomněla také poděkovat celému týmu a všem, kdo jí dopomáhají k její slibně se rozvíjející sólové kariéře. Mimo jiné také společnosti AUTODRUŽSTVO ZNOJMO, která jí poskytla v roce 2017 osobní automobil značky Škoda pro bezpečnou přepravu na akce a vystoupení. A samozřejmě Kamila potěšila hosty svým zpěvem.

V rámci nesmírně vydařeného slavnostního večera proběhlo také slosování vizitek všech hostů o lákavé ceny od partnerů kalendáře. Mimo jiné se výherci radovali z poukazu od cestovní kanceláře ČEDOK, balíčku lahodných trubiček Gofretky, volných vstupenek do Muzea voskových figurín GRÉVIN v Praze, luxusního balíčku produktů MATCHA TEA, voucheru od YES VISAGE a dárkového balíčku s výrobky z produktové řady SOFTdent – program ústní hygieny od společnosti ALFA VITA, s.r.o. Program večera oživila také nesmírně zábavná fotobudka společnosti FOTONAUT.

Zdroj:  http://www.nyvltova.cza Foto: Kristýna Junková a archiv Kamily Nývltové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *