Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Mladá zpěvačka Nelly vydává videoklip k písni Nevěřím. Proč ji píseň dostala?

Jedna z nejmladších českých zpěvaček, talentovaná Nelly Řehořová (NELLY), představuje nový videoklip ke své skladbě Nevěřím a netypicky v něm vzhledem k vlastní veselé povaze vystupuje posmutněle a melancholicky.

Atmosféru klipu k písni  o rozchodu mladého páru podtrhuje podzimní příroda v pražském parku Stromovka, kde video vzniklo. Vedle něj se točilo také divadelním prostředí. Videoklip režíroval Jakub Mahdies, který stojí mimo jiné také za klipy Sebastiana či Pavla Calty.

„Od prvního poslechu mě písnička Nevěřím naprosto dostala. Věděla jsem, že k ní chci vydat i videoklip, ačkoliv jsem původně měla v plánu natočit klip k jiné skladbě, rychlé a pozitivní. Také vzhledem k aktuálnímu podzimnímu období jsem se ale rozhodla pro pomalý a smutný song,“ říká Nelly, která se sama podílela na scénáři k videoklipu. „Když zavřu oči a poslouchám Nevěřím, vybaví se mi můj oblíbený film La La Land. Uvidíme, jestli na tom budou moji fanoušci podobně,“ říká mladá zpěvačka, která také v současné době účinkuje ve svém prvním muzikále. V Divadle Broadway hraje v představení Muž se železnou maskou.

V současné době Nelly nezahálí a ve spolupráci s hudebními producenty Lukášem Chromkem, Ondřejem Fiedlerem a Marcelem Procházkou pracuje na zbrusu nových písničkách, které plánuje v rámci svého debutového EP vydat příští rok. „S klukama máme rozpracovaných několik písniček, moc mě to baví s nimi pracovat, výborně si rozumíme, mám z toho zatím moc dobrý pocit.“ říká Nelly. Videoklip k písničce Nevěrná je druhý, který letos vydala. V červnu představila letní skladbu Žít jen svou láskou, který pro ni napsal Michal David.

Šestnáctiletá zpěvačka a herečka je veřejnosti známá vedle své pěvecké dráhy také z rolí ve filmech Špunti na vodě, Strašidla či Pohádky pro Emu.

Zdroj: www.nellymusic.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *