Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Emma Smetana chystá předvánoční benefiční bazar. Kdo daroval oblečení?

Oblečení věnují manželé Klusovi nebo Kovy, Kazma nabídne účast na natáčení tajného projektu a Zdeněk Piškula kurz tance.

Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana pořádá v neděli 3. prosince od 13 hodin tradiční předvánoční charitativní bazar. Už podruhé se uskuteční v budově Divadelní akademie múzických umění v Karlově ulici v Praze a zapojí se rekordních 40 osobností českého showbusinessu.

Mezi zúčastněnými osobnostmi nebudou chybět již zaběhlí Tomáš Klus s manželkou Tamarou nebo Jiří Mádl, zapojí se ale také mladí youtubeři Kovy a Zachy, herec Zdeněk Piškula, manželé Radka a Tomáš Třeštíkovi, komik Lukáš Pavlásek, moderátorky Daniela Drtinová a Daniela Písařovicová nebo tanečník Yemi A. D. se svým partnerem Jaroslavem.

„Nadšení neziskovek, kterým pomáháme, známých tváří, které se ochotně zapojují, i lidí, kteří s námi přicházejí strávit den a odcházejí s jiskrou v očích, mě naplňují silnou energií. Mám stále na paměti, že jsem se jen náhodou narodila v zemi, kde je mír, do láskyplné rodiny, že netrpím hladem ani zimou a že to bohužel není samozřejmost. Je tedy mou povinností pomáhat těm, kteří si svůj osud nevybrali a trpí citovými, duchovními či materiálními nedostatky,“ říká Emma Smetana, která svůj první charitativní bazar uspořádala v květnu 2014.

Od té doby vybrala přes milion a půl korun, díky kterým podpořila osmnáct projektů a přivítala přes sedm tisíc návštěvníků. V sobotu 3. prosince podpoří účastníci bazaru mimo jiné organizaci Člověk v Tísni a projekt Skutečný dárek. „Na místě seženete prakticky veškerý dárkový sortiment, který se bude hodit pod stromeček. Kromě nového oblečení, kosmetiky či obuvi od našich sponzorů také originální kousky z šatníků, knihoven či kuchyní známých tváří české a slovenské kulturní scény, které vám je budou osobně prodávat,“ slibuje Emma Smetana.

O hladu a žízni účastníci bazaru také nebudou – na ulici se budou grilovat špekáčky a rozlévat svařené víno, uvnitř DAMU pak bude stánků s občerstvením hned několik. Přímo v prostorách Café Damu se navíc na pódiu budou po celý den střídat přední čeští hudebníci a DJové.

Vyvrcholením benefičního odpoledne bude zábavný večer (20:30–22:00) s nabídkou nevšedních aktivit a zážitků. Moderátor Kazma například nabídne účast na přísně utajeném natáčení svého dalšího projektu… Bude toho ale mnohem víc. Stačí přijít a podpořit benefiční bazar Emmy Smetany.

A proč ho podporují známé tváře?

Václav Kopta: „Abych podpořil charitativní projekt, potřebuju, aby měl logiku, abych přes nevěděl, kam putuje výtěžek a aby měl důvěryhodného organizátora. Emmy bazar – na rozdíl od většiny charitativních akcí v ČR – tohle splňuje, dává to smysl a navíc mám vždy jistotu, že se tam na pár hodin ocitnu v dobré společnosti.”

Tamara Klusová: „Jak zpívá Jack Johnson v jedné své písni: Já můžu změnit celý svět – svýma dvěma rukama. A to je svatá pravda. Jsem ráda, že ruce Emmy spojily další ruce kolem ní a dohromady mění světy lidem, kteří to opravdu potřebují, k lepšímu.”

Jan Hřebejk: „Emmy bazar podporuju ze soucitu s lidmi, kteří potřebují pomoc, ze známosti s Emmou a Člověkem v tísni a protože mám to štěstí, že můžu.”

Iva Pazderková: „Účastním se často. Protože pomáhat je sexy, zdravý, cool, a hlavně – normální.”

Tomáš Novotný: „Protože Emma dělá charitu, která funguje a není to žádný tyjátr rádobycelebrit, které takto obvykle upozorňují na nově otevřenou hospodu svýho kámoše, na nový silikony atd… Je to od srdce, má to smysl, vše se vyvíjí krásně přirozenou cestou a lidi to baví.”

Další citáty osobností na webu emmamabazar.cz v rubrice KDO

Zdroj: http://emmamabazar.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *