Herečka Michaela Maurerová: Bude na svátky sama a kam uteče?

Sbalit si život do jednoho kufru je pro spoustu lidí nepředstavitelné. Herečka Michaela Maurerová je nejen díky cestovatelskému televiznímu pořadu, ve kterém účinkuje, pořád v pohybu a ani svátky nebývají výjimkou.

Přestože jsou Vánoce pro mnoho lidí stresující a jsou tak vhodnou dobou na to „zvednout kotvy“, Míša se snaží svátky trávit se svými nejbližšími, i když někdy je to trochu složité. „Protože jsme s manželem rozvedení a na Vánoce si děti ‘střídáme‘, někdy jsem na svátky sama. To potom utíkám nejraději třeba na hory nebo do velké metropole. Užívám si, že jsem ukrytá a nemusím řešit svátky tím tradičním způsobem se stromkem a dárečky,“ svěřila se usměvavá herečka. Přestože nemá moc času na vyloženě dovolenkové cesty, prý jí to nevadí. „I když jsem se párkrát jela ohřát v zimě třeba na Srí Lanku, tak u moře stejně dlouho nevydržím. Rozhodně nejsem ten typ, co si nastaví minutku a griluje se poctivě z každé strany. Potřebuji pořád něco podnikat, takže v zimě jezdím nejraději na hory běžkovat nebo na snowboard, líčí svou ideální dovolenou.

I když je sympatická herečka ostřílenou cestovatelkou, ani ona ještě nemá některé věci, jako je třeba balení, úplně v malíku: „Tak čtrnáct dní před cestou si začnu do kufru odkládat věci, které si chci vzít, potom na poslední chvíli vše protřídím a zredukuji na půlku. Vždycky, když se mi tohle povede, tak jsem na sebe náležitě pyšná až do doby, kdy na cestě zjistím, že jsem vyřadila něco, co zrovna potřebuji. No a co je tedy Míšina základní výbava na cesty? „Rozhodně dobrý kufr, na který si můžu při náročné cestě i sednout! Teď jsem si na cesty po Itálii pořídila stylový italský kufr Roncato, a už v prodejně jsem zkoušela, jestli není jen hezký, ale i bytelný. Pak si do něj zabalím dobrou náladu, jelení lůj, čepici, skladnou lehkou péřovku, knížku, slovník a také je dobré si na cesty vzít peníze,uzavírá se smíchem zrzka.

Foto: archiv Roncato Cz&Sk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.