Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda🎄 Vánoce

Nová kolekce od Heidi Klum #LETSCELEBRATE od již od 4. prosince v prodejnách Lidl

Se začátkem předvánočního období přináší Lidl a Heidi Klum další kolekci oblečení s názvem #LETSCELEBRATE. Prodej konkrétně odstartuje v pondělí 4. prosince. Limitovaná kolekce nabídne všem milovnicím módy elegantní a módní kousky pro sváteční příležitost za typicky výhodné ceny prodejen Lidl.

V rámci dalšího Lidl Fashion Weeku uvede 4. prosince Lidl ve spolupráci s top modelkou Heidi Klum již druhou kolekci oblečení, tentokrát s názvem #LETSCELEBRATE. Ta Vás okouzlí elegantní módou vhodnou jak pro vánoční svátky, tak i pro silvestrovské oslavy.

Najdete v ní elegantní trendy kousky, které se dají skvěle kombinovat – od topů, přes šaty, obuv, šály, saka, kabáty až po kabelky. Dominujícími prvky jsou flirty a satén. Kolekce #LETSCELEBRATE Vás přesvědčí vysokou kvalitou za výhodné ceny od 199 do 799 Kč.

„Našim zákazníkům jsme chtěli před Vánocemi nabídnout něco opravdu speciálního. Proto jim přínášíme v rámci dalšího Lidl Fashion Weeku široký výběr oblečení  pro různé příležitosti ucelený v kolekci #LETSCELEBRATE od Heidi Klum.  Nabídka bude dostupná jak v našich prodejnách, tak také online.

Na lidl-shop.cz jsme spustili předprodej této kolekce právě dnes. Zákazníci si tak mohou pořídit atraktivní kousky do svého šatníku za naše typicky výhodné ceny, “ uvádí Michal Farník, jednatel společnosti Lidl.

Zdroj: www.facebook.com/lidlcesko

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *