Vojta Dyk věří na Ježíška, Natálka Grossová je dárečkový tip. Co na sebe práskly celebrity?

Do Štědrého dne už mnoho času nezbývá, adventní období odstartovalo a s ním i štvanice za vánočními dárky. Jak zvládají předvánoční nákupy vytížení zpěváci, kteří do poslední chvíle koncertují? Zeptali jsme se u příležitosti oslav dvacátých narozenin Centra Černý Most, kde se to celebritami jen hemžilo.

Marie Rottrová

Stejně jako každá správná holka, i Natálie Grossová ráda nakupuje: „Já jsem hrozně dárečkový typ, ale ještě nemám nakoupeno všechno. Musím si projít obchody, a když mě něco cvrnkne do nosu, tak to koupím,“ uvedla mladá zpěvačka. I přes velmi nabitý program jí zbývá spousta volného času na vymyšlení pěkných vánočních překvapení pro své blízké.

Natálie Grossová

Prostor pro vynalézavost ale nemá každý, postrádá ho třeba zpěvačka Debbi : „Nejhorší je nevědět, co koupit. Nápady jsou, ale je jich zatím málo. Mám jeden dárek pro asi patnáct lidí,“ pronesla s úsměvem o svých přípravách na Vánoce. Zároveň se přiznala, že není příliš zručná v balení vánočních dárků: „Vypadají, jak kdyby je zabalilo malé dítě s poruchou motoriky.“

Michal Hrůza

S tím si naopak vůbec neláme hlavu Vojta Dyk: „Já jsem ten typ, který věří, že dárky nosí Ježíšek, takže to nechávám na něm.“

Debbi

Dvacáté narozeniny Centra Černý Most přišel Vojta Dyk oslavit společně s hudební formací Tros Discotequos. Na své dvacetiny si však nevzpomíná „Já si pamatuju osmnácté narozeniny, kdy jsem legálně dostal svůj první časopis pro pány. Ale dvacetiny si bohužel nepamatuju.“ Zato Centrum Černý Most na ty své určitě jen tak nezapomene. Narozeninový koncert jednoho z nejmodernějších obchodních center v České republice, na kterém vystoupila také například Marie Rottrová, Michal Hrůza nebo skupina O5&Radeček, přilákal do jeho chodeb opravdu štědré množství návštěvníků.

O5 a Radeček

Foto: Centrum Černý most

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *