Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana: Nejdřív charita, a pak tajné seance s přáteli!

Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (29), která se téměř před rokem stala maminkou, rozhodně nezahálí. Letošní rok patří k nejvytíženějším. Vysoký pracovní zápřah si vybral svou daň v podobě ztráty hlasu. Emmu jsme potkali na jejím v pořadí již desátém ročníku Emma má bazar v pražském divadle DISK. „Již desátým rokem organizuji charitativní bazar společně s velkou řadou dobrovolníků. První ročníky byly menší, v takové velikosti, jakou tu dnes vidíme, je asi šestým rokem. Mám z toho radost, ačkoli zvažuji, zda bude bazar i příští rok, a to hlavně z důvodu času. Slyšíte, že skoro nemluvím, jsem v jednom kole a mám pocit, že žiju život osmi lidí,“ svěřila se Emma. „Ale doufám, že budu moct i příští rok. Pomáhá nám spoustu dobrovolníků i firem, za což velmi děkuji.“

„Nejkurióznější věci k prodeji tu jsou v podobě zážitků, které se budou večer dražit. Jde o zážitky se známými osobnostmi, například backstage koncertů s Lucií Bílou nebo Darou Rolins, natáčení s Kazmou, rychlokurz s Youtuberem Kovym a podobně. Také je tu mnoho kuriózních prodejců, třeba tydýt Lukáš Pavlásek,“ směje se populární moderátorka Emma. Akci podpořila řada osobností také v roli prodejce, mohli jste tu tak potkat herečku Ester Geislerovou, moderátorku Danielu Drtinovou, moderátorku Lindu Bartošovou, Lukáše Pavláska, Danielu Písařovicovou, vítězku Superstar Sabinu Křovákovou, tanečníka Yemiho, zpěváka Tomáše Kluse s manželkou Tamarou. Výtěžek celého bazaru podporuje zejména nadaci Člověka v tísni.

Emma Smetana má se svým partnerem Jordanem Hajem (29) holčičku Lennon Marlene. Letos krátce před Vánoci oslaví svoje první narozeniny. „Dárky ještě nemáme. Zatím nebyl čas řešit Vánoce, ale těšíme se. Lennon už bude jeden rok. Takže letos to budeme prožívat víc a taky se chystáme péct cukroví, budeme dělat takové pečící seance s přáteli,“ dodává půvabná moderátorka.

Foto Schweppes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.