Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Modelka Andrea Verešová, fotbalista David Limberský a moderátorka Lucie Křížková rozdávali mikulášskou nadílku

Top modelka Andrea Verešová se v rámci svého Nadačního Fondu NF AV věnuje dětem z Dětských domovů Domino v Plzni. Tentokrát navštívila děti spolu s fotbalistou Davidem Limberským a moderátorkou Lucií Křížkovou a společně rozdávali mikulášskou nadílku. Předávaly se velmi štědré dárky a to nejrůznější hry, knihy a hračky, ale i mobilní telefony.

Krásná topmodelka pomáhá plnit přání talentovaným dětem, jejichž rodiny se ocitli v nelehké situaci. Nadační Fond Andrey Verešové (NF AV) dnes splnil sen všem dětem z Dětského domova Domino. Každý dárek byl konkrétním přáním. Na splněných přáních je založen celý koncept NF AV a tak se Andrea Verešová ptala každé holčičky a chlapečka, co by si přáli. Spolu s moderátorkou Lucií Křížkovou, fotbalistou Davidem Limberským a e-shopem Mall.cz pak vybrané dárky odvezli do Dětského domova Domino v Plzni. Osobnosti rozdávali autogramy a také si s dětmi zahráli hry. Mikulášská besídka v Dětském domově Domino navodila skvělou předvánoční atmosféru a přinesla rozptýlení opuštěným dětem.

“Jsem moc ráda, že jsem měla možnost přijít se za dětmi podívat a zjistit, jak se rozvíjí a těšilo mě vidět tolik šťastných tváří,“ říká Lucie Křížková. „S některými dětmi už jsem se poznal v létě na sport kempu, který Andrea pořádala, takže jsem neváhal ani chviličku a moc jsem se za dětmi těšil,“ říká David Limberský. „Vždy ráda přijdu děti podpořit, panuje tu příjemná atmosféra. Plnit dětské sny je smyslem mého života. Moc bych přála všem dětem, aby byli šťastné a to se dnes díky štědrosti Mall.cz podařilo na výbornou,“ dodává Andrea Verešová.

Veškeré dárky věnovala společnost Internet Mall, a.s. a patří jim za to velké poděkování, protože dali dětem šanci vybrat si opravdu cokoliv. “Sme radi, že máme tú možnosť sa venovať aj charitatívnym akciám a je to smer, na ktorý by sme určite nechceli do budúcnosti zanevrieť. Nadačný Fond Andrey Verešovej sme si vybrali preto, že je nám sympatické akú prácu pani Verešová s týmito konkrétnymi deťmi urobila a že naša pomoc nebola anonymná. Mali sme možnosť na vlastné oči vidieť nefalšovanú radosť a vďačnosť. Na takýtchto prípadoch je naozaj radosť spolupracovať,” říká PR manažerka Mall.cz, Katarína Klíčová.

Andrea Verešová si uvědomuje jaké má štěstí, ale také ví, že každého nepotkalo, a proto založila Nadační Fond Andrey Verešové NF AV. Své děti nadevše miluje a velmi ji trápí, že jsou na světě ty, které nemají citové ani rodinné zázemí, anebo finanční prostředky, aby mohly prožít bezstarostné dětství, studovat a rozvíjet svoje nadání. NF AV zároveň podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů v   oblasti kultury, vzdělání a sportu. “Každé dítě si zaslouží lásku a šťastné dětství, stejně tak jako příležitost rozvíjet své nadání a najít smysl svoho života. Každý splněný sen či úsměv na tváři, je pro mě obrovskou radostí. Věřím, že se nám společně podaří maximum, abychom zachránili co nejvíce dětských duší a splnili co nejvíce dětských snů“, říká zakladatelka NF AV. „Beru to jako poslání a povinnost vrátit osudu, že byl ke mně laskavý“, doplňuje Andrea Verešová.

Zdroj: Mall.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *