Rychlá pomoc po náročném večeru. Smoothie vyprošťovák!

Bujará oslava Silvestra se protáhla a vy máte hlavu jako střep a žaludek na vodě? Ať už čtete tyto řádky jen tak nebo potřebujete rychlou pomoc, věřte, že nejjednodušší bude, když něco opět vypijete. Dostatek tekutin je totiž základ. Zkuste si připravit životabudič v podobě smoothie.

Smoothie s čerstvými fíky, mangem, banánem a broskví vás zachrání ze spárů „opičky“
Fíky slouží jako báječné osvěžení a bojují proti fyzické i psychické únavě. Navíc podporují soustředění i paměť. V neposlední řadě se podílí na správné funkci metabolismu a čistí cévy i tělo. Obsahují totiž vitamin E, B6, B1 a B2, dále také dostatek draslíku, vápníku, hořčíku a železa.

Na 1 porci si připravte:

  • 3 fíky
  • 1/2 manga
  • 1 banán
  • 1 broskev
  • kokosovou vodu na dolití
  • lžička Blendea SUPERGREENS

Postup přípravy:
Fíky a broskev omyjte, banán a mango zbavte slupky. Vše nakrájejte na malé kousky a vložte do smoothie mixéru. Poté zalijte cca 100 ml kokosové vody nebo dle potřeby. Přidejte také jednu lžičku zelené směsi Blendea SUPERGREENS. Všechny ingredience společně promixujte a nalijte do skleničky. Přidáte-li do smoothie ještě pár lístečků čerstvého špenátu, obohatíte ho o prospěšné antioxidanty.

Účinky použitých surovin
Fíky zlepšují funkci trávicí soustavy, jsou zdrojem rozpustné vlákniny, takže zasytí, ale lehce je strávíte. Doplňují ztracenou energii.
Mango je plné antioxidantů, zbavuje nervozity a podporuje soustředění.
Broskev dokáže organismus nadopovat pořádnou dávkou energie.
Banán zlepšuje výkonnost našeho mozku a bojuje proti únavě.
Kokosová voda dokonale hydratuje.
Blendea SUPERGREENS čistí tělo a nakopává metabolismus.

TIP: Blendeu SUPERGREENS můžete vypít i rozpuštěnou ve vodě nebo džusu. Směs z chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice detoxikuje organismus, zlepšuje trávení, posiluje imunitu, zabraňuje překyselení a omezuje pocit únavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *