Tři žhavé tipy na dárky od celebrit: Hvězdy vám radí, co na poslední chvíli koupit pod stromeček!

Tip 1. CÉDÉČKO
Radim Schwab: CD GRAZIOSO

Darujte blízkým žhavou novinku, CD nejvyššího českého zpěváka a představitele Fantoma opery! “K Vánocům patří nejen dárky, ale také krásná hudba – koledy, písně, balady, zkrátka všechno, u čeho se cítíte dobře. A právě jedno takové, dlouho slibované, CD, které přináší tu pravou vánoční pohodu, jsem nyní vydal,” svěřil Radim. Najdete na něm české i anglické hity, romantické písně, ale i songy z muzikálů. V nových aranžích uslyšíte například skladby z Fantoma opery 1 a 2, nádhernou skladbu od E. Morriconeho, a také romantickou Pohádku o Vánocích. Koupit je můžete zde: http://www.radimschwab.cz/objednavka?view=form

Tip 2. KNÍŽKA
Jan Krůta: Můj domov – Můj svět
Textař Dalibora Jandy a spisovatel Jan Krůta vydal před Vánocemi první díl své historické trilogie. A stojí za to! “Je to čítanka svátečních i všedních dní běhu času v souvislostech světové a české historie. Průvodce dějinami okamžiků od začátku letopočtu do konce středověku. Letopisy světových, českých a regionálních dějin… Rukověť pro lidi, kteří neměli štěstí na dobré učitele dějepisu,” říká autor.

Knížku koupíte ve všech dobrých knihkupectvích!

Tip 3. ŠPERK
Vybrat si originální šperk pro sebe, rodinu či přátele, můžete u talentované výtvarnice Alexandry Hejlové, jejíž obraz má doma i Michael Douglas a šperk zase Helena Vondráčková! Budete tak mít záruku, že půjde o originál, který nikdo jiný nemá – jde totiž o ruční výrobu.

Zakoupíte na www.alexandrahejlova.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *