Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Univerzální kokos pro dotek tropů na vlastní kůži

V jednom z nejstarších jazyků, Sanskrtu, znamená kokos strom který dává vše (kalpa vrihska).  

To znamená: 

  • Kokos je očistný a pečující, což z něj dělá skvělou přísadu do produktů pro vaše vlasy. Je bohatý na mangan, měď a selen, jemně čistí vlasy a pokožku hlavy a udržuje je zdravé a spokojené.
  • Kokosový olej zklidňuje suchou pokožku a má antioxidační vlastnosti.
  • Kokosový olej je k tomu i vysoce hydratační a bohatý na vitamín E.
  • Kokosová voda je přírodní isotonický nápoj. Výbornou alternativou pro sportovce, dodává tělu hydrataci a glukózu.
  • Drcené kokosové skořápky jemně odstraní odumřelé kožní buňky. My je používáme např. v našem tuhém tělovém kondicionéru Scrubee.


D’Fluff – jahodové mýdlo na holení
Tohle mýdlo na holení jsme našlehali s čerstvými jahodami a kakaovým máslem, aby vznikla báječná nadýchaná pěna, která zanechá vaši kůži hedvábně hladkou. Tahle nadýchaná lahůdka obsahuje kokosový olej, zlatý sirup a vaječné bílky. Její lehká textura dělá z holení smyslný požitek.


Salted Coconut – peeling na ruce (375 Kč za 100g)
Tento krémový kokosový peeling s mořskou solí je skvělý způsob, jak udržet ruce v tip-ťop kondici. Naberte si pořádnou dávku do mokrých dlaní, pěkně promasírujte a opláchněte. Pro ještě hlubší očistu můžete zkusit nanést na suché ruce (a promasírovat a opláchnout). Mořská sůl je skvělý přírodní peeling, plný regeneračních minerálů a krásně očistí a opečuje pokožku, zatímco kokosový olej ji hluboce hydratuje, aniž byste měli pocit umaštěných rukou.

Trichomania – tuhý šampon (265 Kč za 100g)
Krémový kokos v tomhle šamponu je bohatý na bílkoviny a má mimořádné hydratační schopnosti. Pramen po pramenu hydratuje vaše vlasy a zanechá je hebké a silné. I vlasová pokožka si bude lebedit. Kouskem šamponu párkrát jemně přejeďte přímo po hlavě nebo rozemněte a napěňte mezi prsty a zapracujte do vlasů pro hutnou pěnu.

Zdroj: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *