Superpotravina avokádo je vhodná i pro vaši pokožku

Najdete ho na toastech a plní se jim latte. Toto čerstvé ovoce a jeho olej nabízí mnohem více výhod i pro naši pokožku.

Avokáda jsou velmi výživné a plné oleje:
•Vyhlazuje pokožku a zabraňuje vráskám
•Skvělý antioxidant pro vaši pokožku
•Obsahuje více než 20% esenciálních nenasycených mastných kyselin, vitamínů A, B, C a E, bílkovin, lecitinu a draslíku (někdy je nazýváme také minerály mládí)
•Olej z Avokáda je skvělý na nepoddajné a suché vlasy, dodá jim sílu a lesk
•Přírodní ochrana proti slunečnímu záření


AVOCADO CO-WASH  465 Kč za 100g
Čerstvé avokádo, extra panenský olivový olej a jablečný ocet v kondicionéru pro mytí vlasů. Jemně vlasy umyje, aniž by je zbavoval přirozeného ochranného mazu. Namočte vlasy a jednoduše přejeďte párkrát kostičkou od kořínků ke konečkům (případně naneste dostatek produktu nejprve na ruce a pak vetřete do vlasů). Pozor, pěnu nečekejte. Rovnoměrně promasírujte, opláchněte a užijte si hedvábné hydratované vlásky. Jestli ještě nejste přesvědčeni, počkejte na tu omamnou ovocnou vůni.


KING OF SKIN  tuhý tělový kondicionér  259 Kč za kus 
Směs banánu, avokáda, ovesného mléka a různých druhů másel. Vyživující nenasycené oleje avokáda spojí síly s přirozenými zvláčňujícími látkami banánu a antihistaminiky ovesného mléka. Výsledkem jejich působení bude uklidněná a hydratovaná pokožka. Kondicionér jemnými pohyby naneste na umytou mokrou kůži a opláchněte.


OCEAN SALT, Samo – konzervační  345 Kč za 100g
Vůně mořské soli a citrusů osvěží pleť i mysl, jako byste se potápěli v chladivých modrých vodách oceánu. Mořská sůl odstraňuje odumřelou kůži a obsahuje spoustu minerálů. K tomu všemu jsme přidali ještě vydatné a hedvábně hladké avokádové máslo, kokosový olej a absolue z mořské řasy. Nyní se samo-konzervační recepturou.

Zdroj: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *