Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Takhle slaví Silvestra hvězdy muzikálu Ples upírů: Marian Vojtko a Bohuš Matuš! Absinth a skoky do sněhu…

Poslední den v roce tráví celebrity různě. Co nejžhavějšího na Silvestrea zažily hvězdy muzikálu Ples upírů, Bohuš Matuš a Marian Votko.

“Nejšílenější to bylo, když jsem kombinoval absinth a šampaňské, potom kontušovku a Tullamorku. Pak jsem šel po čtyřech domů! To mi bylo pořádně zle,” vzpomíná Matuš.

To jeho kolega, se kterým se alternují v roli hraběte von Krolocka, má jiné vzpomínky. „Pamatuji si, jak jsme jednou na horách v podroušeném stavu skákali z okna do sněhových zavějí. To bylo veselé, než si jeden kamarád zlomil nohu. To jsme hodně rychle vystřízlivěli a bylo po radosti,” vzpomíná Marian.

A jaká byla jeho nejšílenější kombinace alkoholu? “Když jsme začali bowlemi, pokračovali rumem a končili Metaxou. To dopadlo jako všechny bláznivé kombinace. Nepoužitelný jsem byl dva dny!,” směje se. Jak dopadne letošní Silvestr zatím nevíme, ale všem přejeme hodně zdraví do nového roku 2018.

Foto: Jakub Ludvík, Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *