Novinka pro plážový look a vlasy jako od moře!

Tvář opálená do bronzova a kolem ní nádherné, pružné vlny vlasů. Vlasů, které se předtím smočily ve slané vodě, která je něžně natužila, a udělala z nich tak sexy, ale zároveň přirozený účes, že se o něj snažíme po celý rok. I bez moře. Většinou však marně.

Není důvod k panice, s novinkou přírodní značky NATULIQUE BEACH WAVE OCEAN SPRAY si náš vysněný plážový look nemusíme užívat jen na dovolené! Tento bio certifikovaný vlasový mág nám totiž nejen vytvoří nádherné a přirozené plážové vlny, ale ještě vlasy vyživí. Obsahuje mořskou sůl, bio certifikované mořské řasy a aloe vera a svou čistou, ale přesto precizní silou, vytvoří dokonalý styling, zlepší celkový objem a ještě pečuje o kvalitu vlasů. Proč nebýt stejně svůdná jako na pláži během celého roku!

Málokdy se cítíme tak svěží, krásné a svůdné jako během dovolené. Kromě faktu, že máme volno a užíváme si moře a slunce, v tom hrají velkou roli naše vlasy. Ležérní, svůdné, zvlněné, prostě přesně takové, jaké bychom je chtěly mít KDYKOLIV a KDEKOLIV. S novinkou od NATULIQUE to jde! Právě díky hlavní složce magického spreje na vlasy NATULIQUE BEACH WAVE OCEAN SPRAYmořské soli pocházející z hlubin moře bohatého na minerály. Ta dodá vlasům energii, a udržuje v rovnováze správnou vlhkost vlasů. Sprej ocení majitelky všech druhů vlasů, je vhodný pro okamžitý styling – zlepšuje objem a dodává vlasům onen svůdný plážový vzhled a zároveň o vlasy pečuje. Kromě mořské soli ve spreji najdeme také extrakt z mořských řas, které jsou bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty. Ten napomáhá například hojení pokožky a udržuje kořínky silné a vlasy lesklé. Další cennou složkou je extrakt z ovoce Acai, bohatý na omega a aminokyseliny, hořčík, zinek a vitaminy A, B, C a E, který vyživuje kořínky, podporuje růst vlasů a udržuje pokožku hlavy zdravou. Šťáva z listů aloe vera hojí pokožku hlavy pomocí enzymů, působí preventivně proti lupům a dodává vlasům vitaminy A, B a C. Extrakt z listů olivovníku podporuje růst vlasů a jeho zvlhčující vlastnosti dodávají již ve vlasovém folikulu vlasům oslnivý lesk. Glycerin na bázi kokosu se postará o hydrataci vlnek a dodá jim elasticitu na celý den. Všichni, komu není lhostejné, jaké složení má jejich kosmetika navíc ocení, že se jedná o přírodní, bio certifikovaný přípravek!

Tento veganský poklad je k dostání například v těchto kadeřnických salonech  za cenu 200 ml = 750 Kč.

Přirozené, ale zároveň krásně pružné a lesklé vlny umí vytvořit málokterý přípravek. Většinou je to buď na úkor elasticity, kdy jsou vlasy sice zvlněné, ale působí suše, neuspořádaně, hodně se cuchají, nebo naopak příliš vlasy nezvlní, a ještě jim zajistí nežádoucí „mastný“ vzhled. Z účinků i složení tohoto spreje jsem naprosto nadšen. Nejenže dodá vlnám krásnou texturu, definuje je a separuje, ale zároveň je díky výtažku z aloe vera vyživí a vlasy potom nejsou suché. Zcela bez obsahu chemie, vhodný též pro vegany a ještě opravdu dokáže to, co slibuje. Zkuste a uvidíte…“ Filip Gregor, profesionální kadeřník, ambasador a distributor značky NATULIQUE v ČR

NATULIQUE je přírodní profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

Zdroj: www.natulique.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *