Správná péče pro vysušenou pokožku v drogerii Rossmann

Suchou pokožku může způsobit řada různých vlivů. Patří sem například nedostatečný příjem tekutin, zima, suchý vzduch nebo alergie a ekzémy. Tou správnou péčí můžeme zamezit jejímu praskání, svědění a pálení. Drogerie parfumerie ROSSMANN se svými privátními značkami ISANA a Alterra nyní nabízí širokou nabídku produktů na suchou pleť a pokožku.

Kůže má kromě své estetické funkce také celou řadu dalších úkolů. Tím nejprimárnějším je chránit tělo před vnějšími vlivy. Pokud však není o pokožku postaráno tak, jak je třeba, začíná se vysoušet a praskat. K jejímu narušení dochází také za nepříznivého počasí a řadou různých chemických a fyzikálních faktorů. Poškozená pokožka ve finále ztrácí svou hydrataci a její oslabení dává snadný průchod různým alergenům a škodlivým látkám.

Má-li vaše pokožka na hlavě sklony k svědění, sáhněte po takových produktech, které ji nebudou zbytečně vysušovat. V tomto případě jsou nejlepší přípravky na přírodní bázi. Vyzkoušejte například Alterra vlasový olej z meruňkových jader, který je bez syntetických barviv, konzervantů, silikonů a parafínů. Olej z meruňkových jader vyhovuje všem typům pokožky a má dobrý hydratační účinek. Doporučuje se používat na kůži náchylnou na ekzémy, popáleniny i akné. Dostupný v prodejnách ROSSMANN 67,90 Kč.

Po umytí vlasů šamponem nikdy nezapomeňte použít kondicionér. Ten jim dodá hebkost i lesk a usnadní jejich rozčesávání. Sáhněte po ISANA Professional kúra oil care, která je vhodná zejména pro extrémně suché a poškozené vlasy. Obsažený arganový a mandlový olej vlasům zajišťuje hloubkovou péči. ROSSMANN 49,90 Kč.

Aplikací tělového oleje dodáte pokožce potřebnou výživu a hydrataci. ISANA suchý tělový olej je bohatý na arganový, mandlový, avokádový, slunečnicový a makadamiový olej a pokožce dodá intenzivní péči a zanechá na ní zářivý lesk. Prodává ROSSMANN 69,90 Kč.

Hydrataci a jedinečnou péči vysušenému tělu poskytne ISANA tělový krém chia&babassový olej. Obsažené mastné kyseliny zamezují suchosti a zadržují vodu uvnitř buněk. Dostupný v prodejnách ROSSMANN 59,90 Kč.

Drogerie parfumerie ROSSMANN
Druhý největší německý drogistický řetězec ROSSMANN provozuje v šesti evropských zemích více než 3 600 prodejen a zaměstnává téměř 51 000 pracovníků. V roce 1994 společnost ROSSMANN expandovala na český trh, kde v současnosti provozuje 131 prodejen s více než 750 zaměstnanci.

Zdroj: www.rossmann.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *