SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček luxusní intimní hygieny GYNELLA

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíčky vyhrávají Lenka V., Praha; Petra B., Praha; Michaela Z., Průhonice. GRATULUJEME!!

Soutěžte s námi o jeden ze tří balíčků luxusní dámské hygieny Gynella.

V době moderních těsných oblečení, mnoha hodin strávených v autě a při sportu u žen velmi trpí intimní partie, kde je po dlouhou dobu teplé a vlhké prostředí. Dochází tak k přemnožení mikroorganizmů a ke vzniku různých zánětlivých onemocnění, nejčastěji vaginálních mykóz. Tak jako pokožka má svůj kyselý ochranný plášť, i ve vagině je přirozené kyselé prostředí, způsobené kyselinou mléčnou, které brání růstu mikroorganizmů, způsobujících zánětlivá onemocnění.

Při snaze o důkladnou hygienu si žena může paradoxně ublížit, pokud používá klasická mýdla s vysokým pH, které prostředí v pochvě neutralizuje. Nejvhodnější je použití speciálně vyvinutých přípravků s mírně kyselým pH. Takovými přípravky jsou novinky – GYNELLA Intimate Wash a GYNELLA Intimate Foam, kde je mycí složka receptury tvořena velmi jemně působící kombinací nejkvalitnějších moderních komponent.

Nyní můžete soutěžit o GYNELLA Intimate Wash (intimní mycí gel) s vyváženým pH a kyselinou mléčnou, který je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou se sklonem k vaginálním infekcím.

GYNELLA Intimate Foam (jemná sprchová pěna) s aloe vera a panthenolem je určená pro mytí a holení intimních partií.

Pro dívky již od 3 let byl vyvinutý speciální intimní mycí gel GYNELLA Girl Intimate Wash, který je obzvlášť šetrný k dětské citlivé pokožce. Vše k dostání v lékárnách.

Soutěžní otázka:
Jaký je rozdíl mezi intimní hygienou a obyčejným mýdlem?
a) žádný
b) intimní hygiena upravuje pH a obsahuje dezinfekční složky
c) obyčejná mýdla udržují kyselé prostředí pochvy

Nápovědu najdete na: www.gynella.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@tojesenzace.cz, předmět: Gynella

Hrajeme do 25.2.2018. Vyhrává 200., 300. a 400. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *