Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

David Gránský přiznal: Jsem stydlín, přesto se odhaluji! Víme kde!

Muzikál Michala Davida Muž se železnou maskou měl velký důvod k oslavě, v Divadle Broadway totiž přivítal již 50000. návštěvníka. Na slavnostní repríze si titulní roli krále Ludvíka XIV. zahrál David Gránský (25), dále mu na jevišti sekundovali například Josef Vojtek, Petr Kolář, Václav Svoboda, Tomáš Trapl, Michaela Gemrotová, Iva Marešová nebo Vojtěch Drahokoupil.

Davida Gránského jsme se zeptali, jak se za ten čas od premiéry s dvojrolí Ludvíka a Filipa sžil.

„Každou reprízu Muže si moc užívám. Role Ludvíka má velký prostor, jak činoherně, tak pěvecky, takže prakticky za ty tři hodiny neslezu z jeviště, ve scénáři mám také hodně převleků. Tuším, že jsem odehrál už okolo třiceti představení, takže trému nemívám, jen takovou tu zdravou před začátkem každého představení. A ačkoli jsem od narození stydlín, tak jsem si už zvykl i na to, že se v tomto muzikálu odhaluji,“ sdělil nám představitel titulní role David Gránský.

Šťastná výherkyně dostala od gratulantů na jevišti dort ve tvaru železné masky. Muzikál Muž se železnou maskou se v této divadelní sezóně střídá s muzikály Angelika, Kleopatra nebo Mýdlový princ.

Foto Divadlo Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *